Oudoor-Outlet v plném proudu (PR)

Oudoor-Outlet v plném proudu (PR)

V sobotu 3. prosince začal v Letňanech tradiční zimní výprodej zimního sportovního vybavení. Nyní je Outdoor-Outlet na Výstavišti v Letňanech v plném proudu. Tento týden se připravilo do prodeje další nové zboží. Už nyní je na Výstavišti obrovský výběr hlavně zimních bund a termoprádla.

Outdoor-Outlet na Výstavišti v Letňanech je v plném proudu. Tento týden se připravilo do prodeje další nové zboží. Už nyní je na Výstavišti obrovský výběr hlavně zimních bund a termoprádla.

Za první dny Outletu byl největší zájem o zimní a outdoorové bundy TRIMM, HUMDRUM a HANNAH. Klasické kostičky REJOICE, cyklistické a běžkařské oblečení SILVINI, velký zájem je také o outletové zboží relativné nové české značky CRACKONOSH a tradičně o kompletní sortiment firmy PINGUIN – oblečení z materiálu Gelanots, spacáky, stany.

V Outdoor-Outletu můžete také zakoupit s velkou slevou kempingové vybavení dánské firmy OUTWELL – rodinné stany, kempingová křesílka, svítilny, nádobí a podobně.

Jako vánoční dárky mohou sloužit cestovatelské průvodce ROUGH GUIDE od nakladatelství JOTA, kompletní sortiment drobností a doplňků SEA to SUMMIT, lahve SIGG a mnoho dalšího.

Tento týden se na Výstavišti v Letňanech koná také souběžná akce Stříbrné vánoční dny a do celého areálu je vstupné 40 Kč. Protože vstupné do Outletu bylo vždy zdarma, můžete si vytisknout čestnou vstupenku.

Pořadatelská firma Holan sport se těší na Vaší návštěvu.

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz!Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: