Otevřena firemní prodejna Meindl

Otevřena firemní prodejna Meindl

(PR) Přinášíme vám zprávu která jistě potěší nejen příznivce obuvnické značky Meindl, ale i všechny ostatní outdooráky. Ve středu 2. května byla v Praze na Smíchově v Lidické 1 otevřena značková firemní prodejna Meindl …

Zkušenosti čtenářů

jozef

Práve som odniesol moje topánky Meindl na reklamáciu.Po 14 mesiacoch praskli obidve podrážky.Jednalo sa o málo zaťažovaný typ do mesta v prevedení „polovičky“. Topánky Meindl do hôr celé ( Air condicion..) mi dobre slúžia tri roky.

Petr

nabídka Tilaku bohužel trochu pokulhává, minimálně polovina modelů chybí a u vyšších řad mi nejde do hlavy srování českých a německý cen (Matterhorn Extreme GTX 180 Euro u Globetrotteru nebo 7300 Kč u Tilaku)

Pavel

Dělat závěr ze srovnání jednoho konkrétního zlevněného modelu je blbost. Tak třeba Meindl Jersey Lady Pro co má moje holka, v Globetrotteru 143 Euro (cca 4000 Kč), u Tilaku 3899 Kč. Jinak samozřejmě je na každym kde nakoupí. V tý prodejně jsem se byl podívat minulý týden když jsem jel okolo. Maj tam mnohem víc modelů než jsem se teď koukal má Tilak na stránkách.

Gabča

v červnu jsem si tady koupila boty Meindl MFS Vacuum. Oblsuha byla příjemná a odborná. Boty jsem testovala v Pyrenejích a jsem velice spokojena. Bála jsem se puchýřů, nestihla jsem je prošlápnout. Nedostavil se ani jeden. Tyto boty můžu jen doporučit. Chodí se v nich opravdu perfektně.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: