Odpovězte na 3 jednoduché otázky a vyhrajte oblečení Bergans nebo tyčinky Raw Bite

Odpovězte na 3 jednoduché otázky a vyhrajte oblečení Bergans nebo tyčinky Raw Bite

Značka Bergans patří mezi TOP skandinávské výrobce outdoor oblečení i výbavy a počínaje dneškem máte možnost vyhrát parádní mikinu, merinové prádlo, funkční čepici nebo tyčinky Raw Bite.

Soutěž probíhá od posledního říjnového dne do posledního listopadového dne a vyhlášena bude 1. 12. 2014, při troše štěstí si tedy můžete nadělit předčasný dárek k Vánocům! Podmínkou je zodpovězení 3 otázek. Odpovědi hledejte na www.norskamoda.cz. Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

1. cena fleecová mikina Hareid

Lehká, tenká, teplá a velice pohodlná fleecová mikina, která Vám poskytne přidanou izolaci, když klesne teplota. Je výborná i k nošení samostatně. Je vyrobena z částečně recyklovaného materiálu. Dobře dýchá, odvádí pot a rychle schne.
Materiál: Polartec Thermal Pro 100% Polyester, 61% recyklováno

Cena: 2 787,-Kč

2. cena vlněný rolák Soleie od Bergans

Originální vlněný rolák Bergans nejlehčí řady Soleie (150g) je ideální jako první vrstva pro všechny zimní aktivity. Vyrobený z nejjemnější 100% merino vlny. Perfektně reguluje teplotu a ani po delším nošení nezapáchá. Vyrábí se v pánském i dámském provedení ve variantách s krátkým, dlouhým rukávem, rolák, kalhoty i boxerky.

Cena: 1 916,-Kč

3. cena čepice Foyke od Bergans

Pohodlná dvouvrstvá pletená čepice s vnitřní vrstvou z merino vlny. Originální design od Bergans.

Cena: 929,-Kč

4. cena tyčinky Raw Bite

(7ks – od každé příchutě jedna)

Energetické tyčinky vyrobené pouze z organických surovin – 100% BIO ovoce a BIO ořechy. Neobsahují žádná nastavovadla (sóju, ovesné vločky, rýži, atd.), konzervanty, barviva ani umělá sladidla, pouze přírodní cukr z ovoce. Tyčinky neobsahují lepek ani laktózu. Raw Bite se vám v horku nerozpustí a v zimě nezamrznou, protože neobsahují nastavovadla. Ideální na expedice, výlety do hor, nebo když máte pouze na něco chuť. Raw Bite jsou k dostání v těchto sedmi příchutích: jablko a skořice, pikantní limetka, kokos, surové kakao, kešu, vanilka a lesní plody a nově také proteinová tyčinka. Tento kus přírodní energie by neměl chybět ve vašem batohu, ať se již vypravíte na krátkou procházku nebo několikadenní výpravu.

Cena za ks: 54,-Kč

Soutěž ukončena. Vyhráli jste?

Abystě měli šanci zvítězit, museli jste správně odpovědět na všechny tři otázky. Nová skialpinistická kolekce od Bergans nese název Slingsby. Logo Bergans je inspirováno Birkebeinery a samotná značka Bergans byla založena již v roce 1908.

Čtyři vylosovaní výherci jsou:

1. cena – Fleecová mikina Hareid – petula25@a*.cz

2. cena – Vlněný rolák Soleie – pavelkriz@s*.cz

3. cena – Čepice Foyke – jan.motka@c*.cz

4. cena – Tyčinky Raw Bite – t.treichel@s*.cz

Výhercům gratuluji a na uvedené emaily je zkontaktuji ohledně předání výhry,

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Zkušenosti čtenářů

Olga Přemyslovská

Skvělá možnost jak vyhrát skvělé výrobky od skvělé firmy!

Veronika Hrušková

Chlapi, značka Bergans byla založena roku 1908.

Jana Květoňová

Bergans chválím, kudy chodím.

Věra Navrátilová

Značka Bergans byla založena roku 1908 (ne 1911 nebo 1923)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: