Odkud znáte tento výhled?

Odkud znáte tento výhled?

Jedním z dobrých důvodů, proč stoupat svahem k vrcholu hory, jsou zpravidla výhledy, které se z vyšších míst otevírají. A k jednomu takovému výhledu s vztahuje i dnešní otázka. Jak se jmenuje kopec, z něhož uvidíte pohledy zachycené na fotkách v tomto článku? Jméno vítěze i správnou odpověď naleznete v článku!

Vyhodnocení

Odpovědí se mi sešlo spousta, výhledy na sousední kopce – především Stoh a Malý Rozsutec – ale byly dostatečnou nápovědou. Šťastným vylosovaným se pro tentokrát stává Honza Karlec. Během pár dní mu napíšu email ohledně výběru a převzetí výhry. Gratuluji a všem ostatním přeji hodně štěstí v dalších soutěžích.

Na co jsem se ptal?

Dnešní soutěžní otázka je mírně netypická, přesto nemyslím, že by byla obížná. To, na co se ptám, totiž není na žádné z fotek vyfoceno, protože mě právě zajímá, odkud jsou fotografie pořízeny.

Malou nápovědou budiž, že kopec leží na Slovensku v turisty relativně často vyhledávaném pohoří. Pokud již víte, do poledne v pátek 27. dubna napište na mail vo***@po****.cz, do předmětu, prosím, napiště „Soutěž“ a usměje-li se na vás štestí, budete si moci vybrat ze seznamu cen níže.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením emailu do seznamu odběratelů přehledu horských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Co můžete vyhrát? Přece to, co si sami vyberete!

Zaprvé jsou k dispozici ceny z obchodu s horolezeckými a cestovatelskými knihami a průvodci knihynahory.cz, nabídnout mohu třeba:

  • Heinrich Harrer – Bílý pavouk
  • Kompass – Velký turistický atlast – Tyrolsko
  • Miroslav Šmíd – Cesty a návraty

Zadruhé si můžete vybrat cokoli z cen pro výherce soutěží na HedvábnéStezce.cz, aktuálně jsou k dispozici tyto ceny:

  • cestopis Rybí muž – Jota
  • Španělská slovíčka a fráze – CPress
  • Pravé jemenské kadidlo
  • cestopis Austrálie: Do duše kontinentu (Vlastimil Tichý)
  • VIP vstupenka na Festival časopisu Lidé a země

Tento seznam je jen orientační a bohužel nemůžu garantovat dostupnost všech těchto cen v době konce soutěže, naopak je i možné, že nějaká cena přibude.

Výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: