Obrovské slevy v Hervisu jsou tu. Vybavte se na léto.

Obrovské slevy v Hervisu jsou tu. Vybavte se na léto.

Přiblížily se prázdniny a s nimi i tradiční výprodeje na začátku léta. Proto je ideální čas se vybavit na dovolenou. Pokud vám něco chybí, nastal ten pravý okamžik vyrazit třeba do prodejny Hervis Sports. Řetězec totiž přichystal až 7O% slevy.

Zákazníci, kteří nechávají nákupy před dovolenou až na poslední chvíli, ušetří. Obchodníci opět před letními prázdninami vytahují plakáty s výraznými slevami, jež dosahují mnoha desítek procent. Letošní sezona nebude výjimkou a lidé tak mohou ušetřit tisíce korun. V Hervisu třeba najdete horské kolo X-FACT, u něhož visí cenovka šest tisíc korun. Oproti původním třinácti tisícům to je už opravdu znatelná sleva, kterou vaše peněženka určitě ucítí.

Dovolená v Česku je in.

Vzhledem k tomu, že trendem roku 2016 je aktivní dovolená buď v České republice, nebo někde v nedalekém zahraničí, jde zlevněné zboží rychle na odbyt. Třeba outdoorová obuv doslova mizí ze skladů. Aby ne, když u ní jsou slevy největší a dosahují až 70%.

Na začátku prázdnin se tak rozhodně vyplatí začít nakupovat. Ten, kdo nechával pořízení nové výbavy před dovolenou, až na poslední chvíli rozhodně ušetří. Nejvýhodnější nabídky platí do vyprodání zásob, a proto by si zákazníci měli pospíšit do nejbližší prodejny Hervisu, aby se na ně dostalo.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: