Objevte Norsko v Česku a vyhrajte výlet do Norska nebo lososa

Objevte Norsko v Česku a vyhrajte výlet do Norska nebo lososa

Co to je štajgr, kdo postavil sloup Nejsvětější Trojice ve Valči, jak se sedí na trůnu, co se zrodilo z mořské pěny, jaký je nejstarší moravský kostel a kde mají kololis, zjistí všichni, kdo se zúčastní geocachingové soutěže, která začala 30. září 2011 a končí 31. března 2012.

Soutěž se jmenuje „Objevte Norsko v Česku a vyhrajte“ a pořádá ho Ministerstvo financí ČR ve spolupráci s Velvyslanectvím Norska v České republice.

Soutěž je pro rodiny s dětmi, osamělé poutníky, zkušené i nezkušené „kačery“, zkrátka pro každého, kdo rád cestuje a má soutěžního ducha.

Co pro to udělat? Stačí navštívit šest vybraných památek v České republice, složit slovo z jednotlivých písmen ukrytých uvnitř kešek a zaslat ho na náš email. V polovině dubna 2012 proběhne slosování a kromě týdenního pobytu pro dvě osoby na horské chatě v Norsku můžete vyhrát třeba večeři v luxusní restauraci Kampa Park, kuchařský kurz nebo teplé norské svetry pro tuhé zimní večery.

Geocaching je dnes velmi populární hra, při níž se po přečtení nápovědy na internetu hledají tak zvané kešky, schránky skrývající nějaký předmět či například sdělení důležité pro danou hru. V naší norské variantě budou v keškách po celém Česku ukryta písmenka a čísla, která určují jejich pořadí ve výherním slově. Kdo slovo složí, pošle ho na e-mail: so***********@mf**.cz. V polovině dubna 2012 se budou losovat vítězové.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: