O vybavení do deště na Světě outdooru

O vybavení do deště na Světě outdooru

Ke společnému tématu Do deště na pěti spolupracujících webech 1.outdoorova.eu se může hodit informace o zkušenostech s konkrétním vybavením, proto přinášíme přehled testů Světa outdooru, které se dotýkají uvedené problematiky, nebo jsou o věcech do deště určených. Vybrali jsme články týkající se přímo vybavení do deště.

Společné téma Do deště na pěti spolupracujících webech 1.outdoorova.eu je možností, jak se orientovat v problémech s vodou padající shora jak z pohledu vodáka, cyklisty, turisty, tak samozřejmě i z pohledu outdoorového vybavení.

Při této příležitosti se může hodit informace o zkušenostech s konkrétním vybavením, proto přinášíme přehled testů Světa outdooru, které se dotýkají uvedené problematiky, nebo jsou přímo o věcech do deště určených. Články Světa outdooru je možné jednoduše filtrovat podle několika hledisek, ale záložka vybavení do deště ve filtru není. Kromě názoru autora najdete další zkušenosti o konkrétním vybavení v komentářích k uvedeným článkům.

Vybrali jsme články týkající se přímo vybavení do deště. U stanů a batohů jde jen o příklady funkčnosti vybavení. Pokud máte zájem o to prohlédnout si, které stany a batohy jsme testovali, zvolte filtr batohy (stany) v pravém menu. Stejně tak články o konkrétním nepropro oblečení, které jsme testovali vícekrát a seznam by se neúměrně protáhl, i oblečení je možné filtrovat v pravém menu. Vybrané články o vybavení na ochranu před vodou a deštěm na stránkách Světa outdooru najdete na následující odkazech (u každého článku je datum zveřejnění, počet přečtení i počet případných komentářů):

© Svět outdooru, listopad 2009, text redakce Světa outdooru, foto Jan Hotmar a archiv SO

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz!Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: