Nový Salomon PROLINK. Volba je na vás.

Nový Salomon PROLINK. Volba je na vás.

Jako doplněk k systému SNS uvádí Salomon na trh nový systém PROLINK. V roce 2016 nabízí Salomon lyžařům možnost vybrat si boty a vázání podle toho, zda se přiklánějí spíše k větší kontrole (SNS), nebo k intenzivnějšímu kontaktu se sněhem (Prolink).

Doposud byli lyžaři, kteří touží po výjimečném tvaru a výkonu bot Salomon a technologii lyží Salomon, odkázáni pouze na systém SNS.

Salomon nyní přichází se systémem Prolink, který systém SNS doplňuje, a nabídne tak ucelený sortiment bot a vázání XC v provedení SNS i Prolink. Systém SNS poskytuje díky řízení lyže a dlouhé vodicí lište mimořádnou kontrolu. Systém Prolink umožňuje prostřednictvím úzkoprofilového vázání vnímat sníh s neobyčejnou intenzitou, kterou ještě umocňuje nízké, lehké a přímé uchycení k lyži.

Prolink je systém vyvinutý společnostmi Salomon a Atomic na základě veřejné dostupné technologie, umožňuje nevšední kontakt se sněhem a navíc je kompatibilní s dalšími základními systémy vázání na trhu. Salomon ručí za kvalitu i kompatibilitu systému Prolink.

BOTY

Boty SNS a Prolink mají stejný tvar, parametry i design. Jediný rozdíl je v podrážce, která je kompatibilní bud se systémem SNS, nebo se systémem Prolink.

VÁZÁNÍ

Každá z ucelených rad SNS a Prolink má vlastní standardizovaný systém uchycení.

LYŽE

Všechny běžecké lyže Salomon jsou dostupné s již předvrtanými otvory, vázání lze tedy snadno namontovat do optimální pozice.

Volba je na vás.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: