Novinky Sensor na jaro a léto: české funkční prádlo ve vzdušnějším hávu

Novinky Sensor na jaro a léto: české funkční prádlo ve vzdušnějším hávu

Polární liška, zajíc, hranostaj… člověk? Střídání ročních období a teplot pomáhá zvířatům zvládnout evoluce i lidé si ale mohou velmi snadno obstarat nový kožíšek. K tomu všemu takový, co nelíná a slouží dobře dlouhá léta. Stačí se po něm podívat u Sensoru. Český výrobce funkčního oblečení si na nadcházející sezonu připravil hned několik novinek v kolekci, které opět splňují ty nejvyšší nároky.

Sensor Merino Blend: na jarní toulky

První z novinek je Merino Blend inspirovaný legendárním úpletem Merino DF. Stejně jako jeho slavnější předchůdce ho tvoří dvě vrstvy – z jedné strany vlna, z druhé polyester. Tím pádem se v Bystřici pod Hostýnem postarali o skvělý odvod potu i schnutí, stejně jako tepelnou izolaci. A k tomu všemu je to celé hladké jako ta nejjemněji umletá mouka. Takovýhle dvojitý zázrak se náramně hodí zejména na začátku jara, když umí mráz po ránu pořád ještě pěkně kousnout.

Sensor Merino Lite: přírodní a vzdušné

Jenže co až se do toho sluníčko pořádně opře a vyhřívání ztratí smysl úplně? I na to Sensor
myslel a představil Merino Lite – řadu stvořenou z merina a tencelu, přírodního materiálu z dřevitých vláken. Oblečení díky němu získává jemnost i chladivý efekt. Skoro jako by se do toho najednou opřel studený vítr.

Sensor Infinity Eco: pohodlí a ekologie v jednom

Někomu by už jen tyhle dvě novoty stačily až do další zimy. V Sensoru jich ale můžou představit ještě víc. Doslova nekonečno. A ještě k tomu ekologicky. Šortky Infinity Eco vypadají skvěle, jsou náramně pohodlné, a přitom potřebují pro výrobu o 39 % méně vody a vyprodukují při ní jen polovinu emisí CO2. Takže se nezapotí ti, co je mají oblečené, ale
ani planeta.

TIP: A jak se prádlo Infinity Eco osvědčilo v praxi? Přečti si recenzi na SvetBehu.cz!

Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, ponožek, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční, a přitom příjemnější než myší kožíšek. V průběhu své existence značka Sensor dosáhla mnoha pozoruhodných úspěchů a stala se lídrem na poli funkčního oblečení v České a Slovenské republice.

Více na www.sensor.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: