Novinky podzim 2006, zimní vybavení a vybavení pro ženy

Novinky podzim 2006, zimní vybavení a vybavení pro ženy

Pro příznivce outdoorového vybavení jsme připravili malý podzimní tištěný dárek plný recenzí a testů nových výrobků. Vychází další vydání bulletinu Svět outdooru Novinky se dvěma speciály: Zimní vybavení a Vybavení pro ženy. Bulletin je na cestě z tiskárny do outdoorových obchodů, půjčoven a CK, stáhnout jej můžete i z našeho webu ve formátu PDF!

Pro všechny příznivce outdoorového vybavení jsme připravili malý podzimní tištěný dárek plný recenzí a testů nových a zajímavých výrobků. Vychází další vydání bulletinu Svět outdooru Novinky se dvěma speciály: Zimní vybavení a Vybavení pro ženy. V průběhu příštího týdne budou pro vás Novinky připraveny ve více než 150 outdoorových obchodech, půjčovnách a CK, stáhnout je můžete i zde z webu. V testech a recenzích jsme pro váz odzkoušeli výrobky renomovaných i méně známých značek: Vaude, Marmot, Montane, Tilak, Bergans, Hanah, Berghaus, Trek Sport, Dunham, Crispi, Magnum, Silva, Lucky, Victorinox, Gerber, Lucido, Primus, Peli, Craft, Canard, Progress sportswear, Warm-vest a Rottefella.

V hlavní složce Novinek upoutá na titulní straně svařovaný batoh Snowrider (Vaude), jeden z prvních svařovaných batohů, které jsme měli možnost testovat. Dále si určitě přečtěte o nových čelovkách PrimaLite A (Primus), TR 1 (Lucido), nebo nezničitelné HeadsUP Lite Recoil (Peli). Premiéru má i stolitrový batoh pro ženy Viking Lady (Bergans), oceněný na veletrhu OutDoor 2006. Mohli jsme vyzkoušet také zajímavý záchranářský nůž Hinderer Rescue (Gerber). Většina z uvedených recenzí se týká naprosto čerstvých novinek na českém trhu a po prověření v testu se s časovým odstupem objeví podrobnější informace i na internetových stránkách Světa outdooru. Podstatné je, že všechny články označené v Novinkách jako testy a recenze se týkají výrobků, které jsme mohli přinejmenším krátce vyzkoušet (recenze) a ve většině případů je máme k dispozici i k dlouhodobějšímu testu.

Svět outdooru NOVINKY - podzim 2006

Ve speciálu Zimní vybavení je například recenze bot Discovery (Crispi) do těžkého horského terénu, test vázání BC Manual a BC Auto (Rottefella), batoh pro skialpinisty Arete 35 Tour (Berghaus), strečové kalhoty Crux (Tilak), cepín pro lezení v ledu a mixech Katana Pro (Lucky) a také třeba vesta s vyhříváním infračervenými paprsky Warm-vest (Warm).

Speciál Vybavení pro ženy reaguje na rozmach vybavení speciálně určeného pro něžné pohlaví a představuje několik bund od softshellových – Super Hero (Marmot) či Snowray (Vaude) až po nepropro – Rauland (Bergans) či Super-Fly (Montane), ale také jistící set pro ferraty či oblečení druhé vrstvy TX Roxana a TS Tispa (Progress sportswear).

Pokud chcete získat tištěné Novinky „naživo“, je třeba si je v obchodech pohlídat. Měly by se objevovat postupně od příštího týdne v závislosti na rychlosti pošty. Ačkoliv se bulletin vzhledem k trvale velkému zájmu objeví na pultech prodejen opět ve zvýšeném počtu výtisků, podle zkušeností víme, že po dodání rychle zmizí. Novinky najdete zdarma v outdoorových obchodech, půjčovnách a CK a to nejspíše tam, kde prodávají ročenku Malý Průvodce světem outdooru (seznam zde). Novinky distribuujeme také do obchodů na Slovensku. Pokud se někomu nepodaří získat tištěnou podobu, je tu stále možnost stáhnout si SO Novinky ve formátu PDF přímo zde:

Svět outdooru NOVINKY podzim 2006 (kompletní Novinky ke stažení v jediném souboru zde, PDF, velikost 3,5 MB)


1.strana (stáhnout)
formát PDF, 508kB

2.strana (stáhnout)
formát PDF, 527kB

3.strana (stáhnout)
formát PDF, 335kB

4.strana (stáhnout)
formát PDF, 612kB

5.strana (stáhnout)
formát PDF, 372kB

6.strana (stáhnout)
formát PDF, 379kB

7.strana (stáhnout)
formát PDF, 496kB

8.strana (stáhnout)
formát PDF, 499kB

Svět outdooru SPECIÁL – ZIMNÍ VYBAVENÍ (kompletní Speciál ke stažení zde, PDF, velikost 1,9 MB)


1.strana (stáhnout)
formát PDF, 199kB

2.strana (stáhnout)
formát PDF, 393kB

3.strana (stáhnout)
formát PDF, 364kB

4.strana (stáhnout)
formát PDF, 394kB

5.strana (stáhnout)
formát PDF, 318kB

6.strana (stáhnout)
formát PDF, 354kB

Svět outdooru SPECIÁL – VYBAVENÍ PRO ŽENY (kompletní Speciál ke stažení zde, PDF, velikost 1,3 MB)


1.strana (stáhnout)
formát PDF, 166kB

2.strana (stáhnout)
formát PDF, 518kB

3.strana (stáhnout)
formát PDF, 429kB

4.strana (stáhnout)
formát PDF, 295kB

Předchozí vydání Novinek ke stažení zde:
podzim 2002 / jaro 2003 / podzim 2003 / jaro 2004 / podzim 2004 / jaro 2005 / podzim 2005 / jaro 2006

Zkušenosti čtenářů

martin

budete mit na stanku nejake vytisky k dispozici?
diky m.

Petr Macháček

Ano, budeme.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: