HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Novinky od Primy, Ferrina, Bollu a Marmota

Prima chystá péřové spacáky.Ferrino přesouvá výrobu do Evropy.Boll připravil dětskou kolekci.Marmot přiváží do Česka prodyšné bundy z Polartecu Alpha.

Tradiční český výrobce spacích pytlů Prima rozšíří svou produkci o řadu péřových spacích pytlů. Ty by měly být k dispozici během několika málo měsíců. Stejně jako nevjvyšší řadu svých spacáku se syntetickou izolací je bude šít v Česku. Zajímavou spacákovou novinkou je i rozšířený třísezónní spacák pro ty, kdož nemusí řešit váhu vybavení, ale běžný spacák je jim malý nebo nepohodlný.

Po dobrých zkušenostech s levnější „čínskou“ řadou plánuje rozšíření i výroby v Číně – chystá další řadu spacáků, rozšíření nabídky batohů a samonafukovací karimatky.

Italské Ferrino se v rámci změny ve vedení rodinné značky rozhodlo jít trochu proti proudu a přesouvá postupně svou výrobu z Číny do Evropy. Většinu produkce tak v současnosti šije v Itálii nebo Rumunsku. Zároveň se svou kolekcí zaměřuje na aerobní, aktivní sporty a zcela omezilo lifestyle produkci. Novinkou jsou i zajímavé velmi lehké karbonové teleskopické trekové hůlky.

Sháníte-li kvalitní outdoorové vybavení pro své děti, zajímavou nabídkou od malých prcků po větší děti nabízí český Boll. Majitel vyrábí „ve velkém“ vybavení pro své vlastní děti, tak se můžeme spolehnout, že to rozhodně není špatné Usmívající se

Poslední novinkou z poslední doby jsou bundy Isotherm od Marmotu. Ty jsou vyrobeny z velmi prodyšného Polartecu Alpha. Marmot z touto bundou vyhrál jednu z hlavních cen na letošním veletrhu ISPO v Mnichově. Prostřednictví českého dovozce se brzy objeví i na pultech českých obchodů.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: