Nová značka dámského outdoorového oblečení s nádechem elegance SKHOOP konečně i u nás (PR)

Nová značka dámského outdoorového oblečení s nádechem elegance SKHOOP konečně i u nás (PR)

Určitě si říkáte, proč další značka s oblečením zamířila k nám do Čech, když už jich je tu tolik. Odpověď je jednoduchá. Žádná z nich nenabízí oblečení pouze pro ženy s myšlenkou pohodlí, tepla, funkčnosti a elegance.

Určitě si říkáte, proč další značka s oblečením zamířila k nám do Čech, když už jich je tu tolik. Odpověď je jednoduchá. Žádná z nich nenabízí oblečení pouze pro ženy s myšlenkou pohodlí, tepla, funkčnosti a elegance. Značka SKHOOP vznikla ve švédském lyžařském městečku Åre v roce 1999. Stvořila ji návrhářka a vášnivá horalka Sissi Kewenter. Oblečení Skhoop je tak testováno v nemilosrdném severském počasí. Navrženo je tak, aby udrželo tělo v teple a suchu i v tom nejchladnějším švédském počasí. Proto si oblečení SKHOOP oblíbily také dámy na severu amerického kontinentu na Aljašce a ve většině evropských zemí.

skhoop

Kolekce je navržena ženou pro ženy. Proto dbá na specifické potřeby žen s největším ohledem. Nejen elegantní střih, který skvěle padne, ale i různé vychytávky, které ocení jen ženy. Prioritou značky SKHOOP je udržet ženy v teple a pohodlí. Jak je známo, ženy trpí chladem mnohem více než muži. Studené ruce a nohy nejsou nic neobvyklého. O bundy na trhu není nouze, ale jak zahřát nohy a zadek. Hlavním produktem značky SKHOOP jsou sukně. Jsou to takové bundy pro nohy. Buď jsou zatepleny kvalitním peřím nebo dutým vláknem.

skhoop

V kolekci SKHOOP nenaleznete pouze sukně. SKHOOP nabízí kompletní řadu oblečení od spodního prádla, až po čepice a to vše dokonale sladěné jak barevně, tak i střihově.
Nyní má SKHOOP ve své kolekci více než 16 druhů sukní v několika barevných variantách. Dále různé délky a střihy bund a kabátů. Jako střední vrstvu SKHOOP zvolil funkční a lehký stretch fleece a také elegantní vlněné svetry. Spodní prádlo je z teplé Merino vlny. Vše je samozřejmě doplněno různými styly čepic. Zmrzlé nohy pak zahřejí kvalitní vlněné ponožky v několika teplotních provedeních.

skhoop

Značka SKHOOP nabízí také letní řadu outdoorových bavlněných sukní, sukní do deště nebo strečového oblečení.

skhoop

SKHOOP se stává jedinečnou ženskou značkou na světovém trhu s unikátními a kvalitními produkty ušitými na míru všem ženám, které mají rády funkčnost, pohodlí a eleganci.

skhoop

Více informací o značce SKHOOP najdete na stránkách www.skhoop.cz.

skhoopskhoop

Vaše dotazy prosím směřujte na zastoupení pro ČR: Společnost North Shop, s.r.o., Chocerady 86, 257 24, www.northshop.cz, e-mail: in**@no*******.cz nebo můžete volat na telefon: +420 739 055 971.

© Svět outdooru, prosinec 2012, tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce.

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz! Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: