Nová prodejna Ferrino (PR)

Nová prodejna Ferrino (PR)

Od roku 1870 pro Vás Ferrino vyrábí produkty v té nejvyšší technické kvalitě a funkčním střihu. Na současném trhu Ferrino zaujme neobvyklými konstrukcemi stanů, stretchovou úpravou spacích pytlů a množstvím další detailů, které tuto značku řadí mezi světovou špičku. Na adrese Glumstoru (Jičínská 8, 130 00 Praha 3), jsme pro Vás otevřeli novou outdoorovou prodejnu.

Dámy a pánové, vážení zákazníci.
Na adrese Glumstoru (Jičínská 8, 130 00 Praha 3, mapa), jsme pro Vás otevřeli novou outdoorovou prodejnu. Máte tak možnost prohlédnout si mnoho z našich výrobků. Od dnes již skoro legendárních expedičních stanů Snowbound, přes velké rodinné, po prostorné a odlehčené konstrukce z řady Lite. Péřové i syntetické spací pytle, nepromokavé oblečení, softshellové bundy a mikiny a celou řadu doplňků.

Od roku 1870 pro Vás Ferrino vyrábí produkty v té nejvyšší technické kvalitě a funkčním střihu. Na současném trhu Ferrino zaujme neobvyklými konstrukcemi stanů, stretchovou úpravou spacích pytlů a množstvím další detailů, které tuto značku řadí mezi světovou špičku.

Naše výrobky procházejí složitým procesem od návrhu, přes testování až po finální výrobu. Inspiraci čerpáme z Vašich potřeb a požadavků. Z požadavků turistů, cyklistů, výletníků, stejně tak i z potřeb alpinistů a horolezců.

Služeb firmy Ferrino využívá několik světových armád, italská horská služba i světoví sportovci. Jsme přesvědčeni o tom, že si naší nabídky vyberete právě ten vhodný výrobek pro Vás.

Na naší nové prodejně máme i mimo výrobky Ferrino mnoho dalších světoznámých značek nejen pro turisty, ale i pro lezce, horolezce, alpinisty a pro všechny, které baví pohyb.

V naší nabídce naleznete třeba novinku na českém trhu v jistící/slaňovacích pomůckách Click-up od Italského výrobce Climbing technology. Dále se můžeme pochlubit zbožím od dalších firem jako je Petzl, Raveltik, Singing rock a lezečky Rock Pillars. Goretexové oblečení české firmy Tilak, doplňky Sea to Summit a Light my Fire, slackline Gibbon a mnoho dalšího.

Neváhejte navštívit naše stránky www.glumstore.cz nebo www.ferrino.cz a vyberte si z mnoha výrobků, které pro Vás nabízíme.

© Svět outdooru, květen 2012, tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce.

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz! Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: