Neposední lyžaři vzali útokem čerstvý prašan! + VIDEO

Neposední lyžaři vzali útokem čerstvý prašan! + VIDEO

Jste neklidní, že nenapadly metry sněhu, že jsou beznadějně (a zřejmě definitivně) obnažené některé kopce a vy jste nemohli naplno řádit na svých ski v terénu a zlepšovat své umění? Tak se aspoň podívejte, jak se to dělá, když to jde …

Restless za 7, čili 7 dní

Outdoorový snímek zachycující lyžování ve všech různých podobách – freeskiing, akrobatické kousky na rampách apod. – s názvem Restless způsobil oprávněně vlnu nadšení mezi přítomnými diváky na uplynulém kanadském The World Ski & Snowboard Festivalu v roce 2013, jejichž cenu si vysloužil, ale také suverénně získal prvenství celého festivalu.

Aby se vůbec snímek mohl zúčastnit hlasování, musel být natočen a sestříhán během pouhých 7 dní, účinkovat v něm musel alespoň jeden lyžař a snowboardista, stejně jako musel být natočen v okruhu 100 kilometrů od Whistleru, tedy místa konání tohoto kanadského festivalu, či obsahovat 75 % sněhových scén a další. A to se filmařovi a nadšenému lyžaři Leo Zuckermanovi povedlo, sestříhal a natočil 7minutový snímek s názvem Restless obsahující vše „nutné“ a mnohem více.

Podívejte se při té vší naší republikové sněhové bídě na skvělý film Leo Zuckermana a zavítejte do kanadských kopců sněhem oplývajících … už jste taky „neposední“?

Zajímavé freeride tipy naleznete na webu TuleníPásy.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: