Nejšílenější kajakářský kousek? Sjezd odvodňovacího příkopu!

Nejšílenější kajakářský kousek? Sjezd odvodňovacího příkopu!

Kanadští kajakáři zřejmě už nevědí, jak se lépe zabavit ve svém volném čase, a tak se pustili do vážně adrenalinového kousku! V hlavní roli – příkrý odvodňovací kanál!

Lions Bay v Britské Kolumbii

Dva kanadští borci Rush Sturges a Ben Marr se pustili do husarského kousku, který sice není žádnou „novinkou“ na poli světa adrenalinu (obdobné akce jsou k dohledání na internetu), ale jejich akce počin rozhodně zaujme! A není to nic, na co by mohli být pyšní .. nebo ano?

Možná by vás ani nenapadlo, že takový odvodňovací příkop se stékající vodou může být vhodný ke sjetí na kajaku. To byste patřili k většině lidí na této planetě. Rozhodně byste ale nepatřili (a také de facto nepatříte) k dvěma zmiňovaným odvážlivcům, kteří se na svých kajacích do kanálu pustili se vší rázností. A že to nebyla žádná sranda, může každý vidět na videu sám – řítit se až 75kilometrovou rychlostí dolů více než 800 metrů dlouhým příkopem bez jakékoliv možné kontroly nad svou „lodí“ určitě nebude ta nejlelpší pozvánka k vyzkoušení si tohoto činu na vlastní kůži.

Jedu si a nevím jak!

Což o to, nějaká bezpečnost, na tu tady u nás na webu nejsme moc zvyklí! Nejvíce líto nám je v redakci těch krásných plastových kajaků, které to musely řádně odnést, když se z (té trošky) vody v příkopu velmi snadno dostaly na bok na tvrdý terén … škoda jich! Snad budou ještě použitelné …

Příjemné sledování závratné rychlosti kajakářů v netradičních rolích …

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: