Nejlepší poměr cena/výkon. Chytré hodinky a sluchátka, které se teď vyplatí

Nejlepší poměr cena/výkon. Chytré hodinky a sluchátka, které se teď vyplatí

Ať už sháníte dárky na poslední chvíli, nebo si naopak sami plánujete udělat po Vánocích radost za peníze od Ježíška, přinášíme vám tipy na chytré hodinky a sluchátka, které se teď vyplatí. Na Mobil Pohotovost jsou totiž chytré doplňky momentálně ve velkých slevách, a navíc při objednání na prodejnu je stále ještě garantováno doručení do Vánoc.

Z chytrých hodinek jsou zajímavou koupí Amazfit GTS 2e se čtvercovým displejem, které teď pořídíte jen za 2 290 Kč(původně 3 490 Kč). Pokud ale naopak dáváte přednost hodinkám s klasickým kruhovým displejem, mohly by vám padnout do oka Xiaomi Mi Watch za 2 390 Kč (dříve 3 190 Kč). Za tuto cenu získáte 16denní výdrž, špičkovou GPS, podporu pro 117 sportovních režimů nebo například funkci pro sledování kyslíku v krvi a nepřetržitý monitoring tepu.

Nicméně lákavé slevy najdeme také v kategorii sluchátek. V pořádné slevě jsou i nejlepší bezdrátová sluchátka roku 2021. Řeč je o Philips Fidelio L3, která od Evropské asociace pro obraz a zvuk nedávno skutečně získala toto prestižní ocenění. Aktuálně je koupíte ve slevě za 7 190 Kč (dříve 9 790 Kč). A zajímavou koupí v této kategorii jsou také sluchátka BeoPlay H4 od legendární značky Bang & Olufsen, jejichž cena padla na 3 990 Kč (dříve 7 990 Kč).

Philips Fidelio L3
Philips Fidelio L3 – nejlepší bezdrátová sluchátka roku 2021

Nicméně pokud dáváte přednost spíše levnějším audio doplňkům, i tak máte hodně na výběr. Například oblíbená sluchátka JBL Tune 225TWS teď koupíte za 1 799 Kč (dříve 2 790 Kč). A sáhnout můžete také po reproduktoru Niceboy RAZE 3 Radion ve slevě za 1 190 Kč (dříve 1 990 Kč).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: