Nejlepší dárky pro cestovatele

Nejlepší dárky pro cestovatele

Hledáte dárek pro nadšeného cestovatele nebo cestovatelku a nevíte si rady? Dneska vám přinášíme inspiraci na praktické i originální dárky, které se na cestách rozhodně neztratí.

Vybavení do přírody

Pořádné vybavení do přírody je základem pro každého cestovatele. Širokou nabídku má e-shop Affekt.cz, který se věnuje především outdoorovým sportům včetně turistiky. Vybírat můžete například z nabídky spacích pytlů a karimatek. Zvlášť pro začínající dobrodruhy a cestovatele se jedná o skvělý dárek, a to i v případě, že už výbavu mají. Zvlášť spacáků může využít aktivní cestovatel rovnou několik podle toho, kam zrovna vyráží.

Pro větší bezpečí

Osobní alarm je skvělá a univerzální pomůcka nejen do města, kde upozorní na případné nebezpečí, ale i do přírody. Pomocí zvuku, který alarm vydává, je snadné odehnat zaběhlé psy i další zvířata, která mohou cestovatele v přírodě ohrozit.

Originální výlet

Chcete darovat zážitek? Pronájem chaty na Šumavě je dárek, který zanechá příjemné vzpomínky na celý život. Úchvatná scenérie, klid a soukromí na jednom z nejkrásnějších míst České republiky si zaručeně užije každý, ať už jeho srdce bije pro exotické kraje nebo túry v lesích.

Zubní hygiena i na cestách

Osobní hygiena na cestách může být často trochu problémová. A to i ta zubní. Motivujte svého cestovatele k co největší péči – třeba s luxusní dárkovou sadou na zuby. Dárková sada je sladěná po všech stránkách a plná těch nejkvalitnějších produktů, které je přímo radost používat.

Pro příjemnou úlevu v hotelu i divočině

Ať už je člověk sám na hotelu nebo v hlubokých lesích, občas ho může přepadnout potřeba, kterou si sám jen tak nenaplní. Nebo ano?

Darujte příteli s láskou k cestování masturbátor Fleshlight. Tato pomůcka je skutečně originálním dárkem, který potěší nejen cestovatele.

Darujte nejlepší vzpomínky

Na cestování jsou kolikrát nejlepší právě vzpomínky. S pomocí webu Tiskarik.cz můžete vzpomínky přenést na papír. Třeba ve formě kalendáře, který vašemu cestovateli každý měsíc připomene ty nejlepší okamžiky z jeho cest.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: