Nechte se pozvat: SvetBehu.cz na Sport Expo 2015!

Nechte se pozvat: SvetBehu.cz na Sport Expo 2015!

Už za necelých 14 dní nás čeká běžecký svátek. Na 9. ročníku veletrhu SPORT EXPO se představí výrobci sportovního vybavení a potřeb a další kolem běhu či sportu zainteresovaní a v ulicích hlavního města se poběží Pražský maraton. SvetBehu.cz bude u toho!

Na pražském výstavišti v Holešovicích proběhne třídenní veletrh Sport EXPO v termínu 30. 4. – 2. 5. 2015. Pro návštěvníky bude otevřeno ve čtvrtek od 12 do 20 hodina a v pátek a v sobotu od 10 do 20 hodin. Budete mít šanci poznat a prohlídnout to nejlepší, co vám firmy v rámci sportovního a běžeckého vybavení v České republice mohou nabídnout.

Ve spolupráci s Pražským maratonem se pak součástí stává i maratonské expo, kam si maratonci přijdou vyzvednout své startovní balíčky, a tak nebude chybět tradiční Pasta Party, nabitý běžecký program na podiu a spoustu dalšího. Kromě všudypřítomného běhu (oblečení, obuv a výživa pro běžce) nabízí veletrh návštěvníkům zajímavé prezentace i dalších populárních sportů, zejména outdoorových sportůin-line bruslení, plavání, cyklistiky a fitness. Atraktivní expozice světoznámých značek, bohatý doprovodný program a vysoká návštěvnost aktivních sportovních nadšenců spoluvytvářejí nezapomenutelnou atmosféru sportovního festivalu završenou víkendovým maratonským během.

Na stánku SvetBehu.cz, který vás uvítá hned u vchodu, budete mít možnost:


Na sobotu 2.května jsme pro vás ve spolupráci s centrem fyzioterapeutické péče Fyzioklinika připravili kinesiotapingfyzioterapeutické poradenství na balančních pomůckách ( BOSU, velký míč, Overball). Budete si tedy moct nechat zdarma zatejpovat problémová místa a vyzkoušet výše uvedené pomůcky. Pro ty, kteří by si rádi vyzkoušeli tapování doporučujeme přijít s oholeným místem. Na ochlupená místa se tato služba neposkytuje. V případě, že byste si chtěli místo oholit, bude pro vás připravena sada k zakoupení za 30 Kč.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: