Nebe krásné i hrůzu nahánějící + VIDEO

Nebe krásné i hrůzu nahánějící + VIDEO

Poklidný čas nedělního relaxování využijeme ke zhlédnutí časosběrného snímku o bouřkách a mracích obecně. Vážně. Myslím, že budete nadšeni!

Déšť, vítr a bouřky

Dnes bych vám chtěl představit poměrně netradiční věc, a tou je pohled na nebe, mraky a bouřky v časosběrném, několikaminutovém dokumentu od National Geographic, což je značka kvality hovořící sama za sebe.

Možná se teď ptáte, co takové téma – meteorologické – dělá na našem webu pohora.cz, ale odpověď víme přeci všichni velmi dobře. Počasí patří mezi nejdůležitější faktory při vykonávání různých outdoorových aktivit, počasí se podřizujeme a kazí nám plány, stejně jako je umocňuje, když se vydaří. To samé platí o mracích, které jsou dobré identifikátory a predikátory nastávajících časů – temné černé mraky nad hlavou nás málokdy potěší, netrávíme-li zrovna třeba romantický podvečer se svou drahou polovičkou na liduprázdné horské chatě v Alpách. „Nebem“ jsme ovlivňováni při outdoorových či adrenalinových aktivitách neustále.

A také – já osobně jsem nebeskou podívanou fascinován pokaždé více a více!

A tak se podívejte sami na sestřih dramatických nebeských úkazů, podtržených relaxační hudbou; jen tak pro radost dnešního dne, jen tak pro neděli. Snad vám neprší zrovna někde za krk!

Směle na to, je to paráda!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: