Navštivte 2. ročník Hanibal Bazaaru a vybavte se za výrazně nižší ceny.

Navštivte 2. ročník Hanibal Bazaaru a vybavte se za výrazně nižší ceny.

Pomalu ale jistě se blíží víkend a s ním již druhý ročník Hanibal Bazaaru. A letos bude větší a delší! Probíhat bude ve dnech 10. a 11. dubna na naší prodejně na Senovážném náměstí. Těšit se na vás budeme v rámci pravidelné otevírací doby, tedy v pátek od 10 do 19 hodin a v sobotu od 9 do 15 hodin.

Po dobu obou dnů bude prodejna speciálně upravená a veškeré vystavené zboží budeme prodávat se slevou minimálně 30%. Budeme nabízet kousky z kolekcí, které již nepokračují a vybereme i některé z aktuálních kolekcí!

Stejně jako na první ročník, i letos připravujeme hrabací koše s kousky za parádní ceny! Můžete si tak ulovit třeba čepice nebo ponožky již za stovku, což se může v aktuálním aprílovém počasí pořád hodit 🙂

A na co konkrétně se můžete těšit? Připraveny pro vás budou například karabiny, expresky či sedáky, batohy, sluneční brýle, běžecké boty… spousta oblečení a mnoho dalších věcí, které smutně čekají, až si je odnesete domů. Pro podrobnější informace sledujte naše stránky (www.hanibal.cz) a náš Facebook (www.facebook.com/hanibal.cz), kde postupně poodhalujeme, co vše pro vás budeme mít nachystáno.

Z prvního ročníku máme krátké video a tak si můžete zkrátit čekání a získat představu jak to u nás během Bazaaru vypadá:

Důležitá poznámka téměř závěrem – během této akce vám rádi vydáme vaše objednané zboží (u objednávek uskutečněných do 9.4.2015 do 18 hodin), standardní prodej bude probíhat pouze na prodejně v Korunní ulici. Budete-li si tak chtít vyzkoušet novinky od Ocúnu nebo třeba novou kolekci Kari Traa, prosíme, zamiřte přímo na Vinohrady. Kolegové se tam o vás rádi postarají.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: