HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Najděte si i vy svůj skvělý okamžik života! + VIDEO

Najděte si i vy svůj skvělý okamžik života! + VIDEO

Sice krátké, leč krásnými záběry z všemožných outdoorových aktivit z celého světa nabité video pro nás vypustil na podzim tým z Mountain Hardwear. Za tu chvilku to určitě stojí!

Prožitá poezie

Dnes nebudu dlouho řečnit, nechám vás odpočinout:
180 vteřin dlouhé video, které jsem se rozhodl vám dnes představit, sice začíná snovým veršem z pera Freddieho Wilkinsona, spisovatele (vydal již několik bestsellerů zejména o horolezectví) a horolezce, dobrodruha a atleta hrdě sponzorovaného firmou Mountain Hardwear, nicméně motto následujících pohyblivých obrázků je trochu jiné a zní přibližně takto:

„Všechny vaše přípravy, všechna brzká rána a pozdní noci vás dovedou na místa, která byste si jenom představovali. Neostýchejte se. Sáhněte po nových zážitcích. Najděte si svůj Brilantní moment*.“

Krátký proslov s běžícími outdoorovými aktivitami v pozadí nás uvádí do děje – lacině ho s námi nesdílí, ale snaží se nás do něj vtáhnout, užít si společnou radost z dobrodružství a všech cest, které podnikli různí nadšenci pod záštitou právě pod Mountain Hardwear. Ale o tom to není – kdo se dívá pozorně, začne místo obrázků vidět vlastní život – a vlastní radosti.

A pokud tudíž sami jenom trochu chceme, necháme v nás oživit vlastní vzpomínky na bouldering, snowboarding, skalní lezení, horolezectví, běhání či prosté plánování a pobyt v přírodě, vždy však činnosti s širokým úsměvem a radostí z života. To jsou ty nejcenější okamžiky, kterých bychom si měli vážit a na které bychom neměli nikdy zapomínat!

A protože nejsem žádný učený filozof ani obratný řečník, na závěr se rozloučím opět citací ze snímku:
„Strach a bolest se obrátí v radost, veselí, přátelství a nespoutané vzpomínky!“
Užijte si video, netřeba více dodávat!

Zdroj: mountainhardwear.com

Rock Point

Oblečení a výbavu špičkové značky Mountain Hardwear můžete zakoupit v prodejnách sítě Rock Point, pro nejlepší výběr přejděte na stránky jejich elektronicky zpracovaného katalogu s nabídkou posledních kolekcí podzim/zima 2013/2014!

* název snímku je v originále The Brilliant Moment

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: