Nabité třetí číslo Světa outdooru 2016 míří do tiskárny!

Nabité třetí číslo Světa outdooru 2016 míří do tiskárny!

Po letní odmlce se chystá na svět další číslo časopisu Svět outdooru, našlápnuté podzimními tipy do hor, recenzemi vybavení i novinkami z outdooru. Co jsme pro vás tentokrát nachystali?

CESTY

V podzimním čísle budete moct načerpat tipy na treky v netradičních destinacích, kam se vyplatí jet mimo letní sezonu, na nejvyšší hory MadeiryMaroka nebo Mexika. Podíváme se také do sluncem zalité Kalifornie nebo načerpáme klid ve sněhem zavátém Ladákhu.

OSOBNOSTI

Ze zajímavých osobností se můžete těšit na rozhovory se skialpovými mistry bratry Švihálkovými, kteří se letos vypravili s lyžemi nad modré hladiny norských fjordů. Dozvíte se také, jak trénují čeští mistři, jestli dbají na výživu nebo zda jim v tréninku pomáhá nějaká „chytrá“ aplikace.

EXPEDICE

S horolezkyní Markétu Hanákovou, která i s implantovaným kardiostimulátorem podniká výpravy do vysokých hor, jsme si povídali o neúspěšném pokusu vylézt na afghánský Nošak.

Pokud byste nové číslo Světa outdooru rádi dostali až domů do schránky, je tu poslední možnost si časopis předplatit. S ročním předplatným za 79 Kč se můžete těšit na 4 čísla časopisu. Uzávěrka předplatného pro třetí číslo je 10. října!

KNOW-HOW

Mimo to jsme připravili mnoho praktických rad  do hor. Připomeneme si, jak se v horách orientovat bez mobilu, pěkně klasicky s buzolou. V podzimním nečasu jistě uvítáte návod, jak se správně starat o outdoorové boty. Ne každá impregnace je totiž pro vaše boty ta pravá.

VYBAVENÍ

Šéf testovacího týmu Vojta Dvořák pro vás připravil článek o horkých novinkách na nadcházející sezonu z letního veletrhu OutDoor v německém Friedrichshafenu. Nenechte si ujít také 21 nezávislých recenzí outdoorových produktů, které pro vás prověřil náš testovací tým!

Pěkné čtení přeje za celou redakci

Natálie Šírová

Šéfredaktorka Světa outdooru

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: