NA CO SE TĚŠIT S PŘICHÁZEJÍCÍM LÉTEM? NA NOVINKY OD SENSORU!

NA CO SE TĚŠIT S PŘICHÁZEJÍCÍM LÉTEM? NA NOVINKY OD SENSORU!

Prádlo z dílny Sensoru dopřává komfortní klima, ať už jste uprostřed parného léta, bičováni ledovým větrem za polárním kruhem nebo lezete ve stínu severní stěny Malého Kežmarského štítu. Nezávisle na ročním období však kladou důraz na to, jak oblečení od Sensoru vypadá a jaký z něho mají pocit, když ho nosí. Proto každou sezonu kolekci vylepšují a oživují.

OŽIVENÍ

Jako příjemná změna po 50 odstínech bílé přichází jaro a spolu s ním se vybarvuje i oblečení Sensor. Mění barvy látek, mění potisky a dělá všem radost. Triko Merino Air PT s motivem Summit si zamiluje zejména každý horal. V novinkách na jaro/léto 2022 objevíte oblíbenou barvu mustard nebo svěží mint. Kromě těchto barev se napříč kolekcí objevuje i barva deep blue. Pro výčet všech detailů, trendy střihů a stylových potisků se podívejte na web www.sensor.cz.

ŠETRNĚ K PŘÍRODĚ

V Sensoru se dlouhodobě snaží snižovat dopad výroby oblečení na životní prostředí, šijí v Česku a využívají materiály, které jsou šetrné k přírodě. Proto nejjemnější novozélandskou merino vlnu z udržitelných chovů nejdříve nechají dovézt do České republiky, kde se pak zpracovává. Kompletní řadu oblečení Coolmax pak šijí z látky vyrobené z recyklovaných PET lahví. Ke změně došlo i napříč cyklistickou kolekcí. U řad oblečení Charger a Helium se rozloučili s panenskými materiály, které také nahradily látky z recyklátů.

PRO DOBRÝ POCIT

Aby pocit z nošení Sensoru byl co nejpříjemnější, výrobní tým postupně ladí a tvoří trendy střihy oblečení. Díky tomu celá cyklo kolekce byla kompletně ušita s vylepšenými střihovými řešeními. Například vznikl cyklistický dres Helium, jehož prodloužený zádový díl skvěle kryje záda a volnější střih dopřává maximální pohyblivost při dovádění na trailech.

OČIMA A KŮŽÍ HORSKÉHO VŮDCE UIAGM VOJTĚCHA DVOŘÁKA

Prádlo Sensor používám již několik sezón. V zimě na skialpech nebo na ledopádech a pádech někdy taky! A v létě na ledovcích či alpských vrcholech. Mám rád vlnu, protože nejsem tedy zrovna princeznička a nenosím na každý den nový kousek. Oblíbil jsem si prodloužené trenky SENSOR DOUBLE FACE pro chladnější dny a pro pohodu na nádobíčko MERINO AIR trenýrky i do veder. A dost často drtím modrou SENSOR MERINO UPPER MIKINU, která kombinuje Merino a Nano Soft matroš. Už je jetá, ale funguje. Stejně jako já na prahu padesátky!

SENSOR MERINO

SENSOR MERINO AIR PT SUMMIT PÁNSKÉ TRIKO KR.RUKÁV PORT REDSENSOR MERINO IMPRESS DÁMSKÉ TRIKO KR.RUKÁV LILLA-FEATHERSENSOR MERINO ACTIVE DÁMSKÉ ŠATY DEEP BLUE
SENSOR MERINO AIR PT SUMMIT PÁNSKÉ TRIKOSENSOR MERINO IMPRESS DÁMSKÉ TRIKO KR.RUKÁVSENSOR MERINO ACTIVE DÁMSKÉ ŠATY DEEP BLUE
Lehké funkční prádlo vyrobené z exkluzivního úpletu Merino Air s motivem, který si oblíbí každý horal i horolezec. Ukaž na co právě myslíš.Termoprádlo z dokonale funkčního materiálu v neotřelém provedení, které v sobě snoubí praktičnost a krásu. 100% Merino vlna zde získává exkluzivní vlastnosti.Dámské sportovní šaty Merino Wool Active jsou vyrobeny z vysoce kvalitní vlny Merino z Nového Zélandu. Šaty mají délku nad kolena a výstřih do vlny. 
Cena od 1 495 KčCena od 1 555 KčCena od 1 895 Kč

CYKLO KOLEKCE SENSOR HELIUM

SENSOR HELIUM PÁNSKÝ DRES VOLNÝ KR.RUKÁV SAFÍR-TREESSENSOR HELIUM DÁMSKÝ DRES VOLNÝ KR.RUKÁV LILLA-FEATHERSENSOR HELIUM DÁMSKÁ SUKNĚ S CYKLOVLOŽKOU DEEP BLUE
SENSOR HELIUM PÁNSKÝ DRES VOLNÝ KR. RUKÁVSENSOR HELIUM DÁMSKÝ DRES VOLNÝ KR. RUKÁVSENSOR HELIUM DÁMSKÁ SUKNĚ S CYKLOVLOŽKOU
Cyklistický dres s barevnými motivy. Skvělé funkční vlastnosti díky použitému materiálu s UV ochranou UPF25. Dres má volný střih s raglánovými rukávy.Dámský cyklistický dres s barevnými motivy. Skvělé funkční vlastnosti díky použitému materiálu s UV ochranou UPF25. Dres má volný střih s hlavicovými rukávy.Cyklistická sukně s všitými elastickými cyklokalhotami. Sukně je vyrobena z pevné tkaniny odolné proti oděrkám a využívá rychlé zapínání v pase pomocí plastové spony. Vnitřní kalhoty jsou pevně spojeny se sukní a obsahují T.M.F. cyklovložku. 
Cena od 1 145 KčCena od 1 145 KčCena od 1 895 Kč

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: