Miluje život, a tak urazil pěšky přes 34 tisíc mil! + VIDEO

Miluje život, a tak urazil pěšky přes 34 tisíc mil! + VIDEO

Téměř pětašedesátiletému Američanovi Stevu Fugateovi se před 15 lety zhroutil osobní život. Naordinoval si unikátní terapii – chůzi. Od té doby již ušel přes 34 tisíc mil Amerikou!

Pohnutý osud

Steve Fugate to neměl v životě lehké a musel si vytrpět svoje – v roce 1999 mu vlastní syn spáchal sebevraždu a o několik let později jeho dcera zemřela na předávkování drogami. Taková životní „lekce“ ho naučila jediné – mít rád život ještě více, vážit si každodenních radostí i starostí, žit naplno a vzít vše, co život nabízí, nepromarnit šanci.

Od těchto tragických událostí, tedy zhruba za posledních 14 let, přešel Steve Fugate Ameriku křížem krážem již sedmkrát a ušel neuvěřitelných 34 tisíc mil, tedy přes 54 tisíc kilometrů v řeči evropských měřítek. A proč to vlastně dělá? Rozhodl se svým počínáním upozornit na problémy spojené s depresí a sebevraždami; navíc lidi, které potká, se snaží naučit „milovat život“ a nutit je přemýšlet o sobě samých, svými slovy: „nenechat vstoupit temnotu do vlastní duše“. Nutno podotknout, že svým přístupem slaví úspěch a v lidech opravdu zanechává (pozitivní) stopy a probouzí je opět k životu …

Jen to naplňuje jeho srdce pocitem sounáležitosti a jen to léčí jeho rány na duši. Na otázku, v čem tkví tajemství toho, že ušel tak neuvěřitelnou vzádlenost a pořád pokračuje, odpovídá slovy: „Houževnatost … houževnatost a mnoho stahovaček (zip-ties – pozn. red.)!“

Terapie chůzí

Sledujte Steva Fugata na sociální síti zde a přesvěčte se sami, jak velkou „fanouškovskou základnu“ má a kdo všechno ho na cestě podporuje – slovy i skutky! Podívejte se také níže na jeho příběh sami, neskutečně poutavé!

Zdroj: kurdoroy.tv

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: