Měníme outdoor a začínáme u sebe. Otevíráme nový Hanibal! (PR)

Měníme outdoor a začínáme u sebe. Otevíráme nový Hanibal! (PR)

Pro nás je to událost roku. Plná emocí, očekávání a nadšení. Pro Vás by to mohl být jen další oudoorový obchod. Ale nebude. Nový Hanibal pro Vás bude místem, na které se budete rádi vracet. Bude plný nadšení pro hory, plný dobré nálady a plný skvělých lidí z našeho Hanibal Teamu. A ti se Vás nemůžou dočkat. Tak je nenechte dlouho čekat…

Pro nás je to událost roku. Plná emocí, očekávání a nadšení. Pro Vás by to mohl být jen další oudoorový obchod. Ale nebude. Nový Hanibal pro Vás bude místem, na které se budete rádi vracet. Bude plný nadšení pro hory, plný dobré nálady a plný skvělých lidí z našeho Hanibal Teamu. A ti se Vás nemůžou dočkat. Tak je nenechte dlouho čekat :).

Přijďte v pondělí 2. dubna na Senovážné náměstí 20 a buďte mezi prvními, kteří si nový Hanibal prohlédnou!

Viz také článek na www.hanibal.cz

Čekat na Vás bude následující:
● Celoplošná sleva 20 % na obou prodejnách i na eshopu v den otevření
● Sleva 20 % na Nové prodejně do konce zahajovacího týdne
● Speciální akce na vybrané produkty TILAK, OCÚN a LOWE ALPINE.

Jak k nám? Stačí projít dobře označeným průchodem vedle lékárny do dvora a za chvilku si budete moct prohlížet nejnovější outdoorový obchod v Praze! Na ploše stejné jako na Korunní Vám nabídneme nejen to, na co jste u nás zvyklí, tedy špičkové české značky jako Tilak, Directalpine, Warmpeace, Sir Joseph, Singing Rock nebo Ocún. Chybět nebudou ani světoví hráči: Asolo, Meindl, Lowe Alpine, Columbia, Osprey, Petzl, DMM a spousta dalších. To vše v příjemné atmosféře s lidmi, kteří v outdooru nejen pracují, ale hlavně ho sami žijí.

Těšíme se na Vás. Váš Hanibal Team
www.hanibal.cz
www.facebook.com/hanibal.cz

© Svět outdooru, březen 2012, tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce.

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz! Napište nám.

Zkušenosti čtenářů

Ondrej

koukam na jejich web a sleva 20% je dobra kdyz je to o 30% drazsi 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: