Marathon Expo: Maratonský víkend má start na Výstavišti 

Marathon Expo: Maratonský víkend má start na Výstavišti 

Doplňte si sportovní výbavu na Marathon Expo na holešovické Výstaviště. Veletrh sportovního vybavení Marathon Expo nabídne ve dnech 2. – 4. 5. všem výkonnostním běžcům, rekreačním hobíkům i milovníkům outdooru opravdu pestrou škálu produktů českých i světových značek.

Ve čtvrtek 2. května se v pravé poledne otevřou brány Křižíkových pavilonů na holešovickém Výstavišti. Odstartuje další Marathon Expo, veletrh sportovního vybavení a doplňků, zdroj inspirace a místo vyzvednutí startovních čísel pro účastníky Prague International Marathon.  

Expo by si neměli nechat ujít nejen běžci, ale i milovníci outdooru a vyznavači aktivního životního stylu obecně. Přijďte si sem doplnit svoji sportovní výbavu bez ohledu na to, jestli týdně naběháte 10 nebo 200 kilometrů. Podnikáte výlety do přírody? Vyrážíte na přechody hor? I vy si to na Expu užijete. 

Veletrh letos obsadí všechny čtyři Křižíkovy pavilony, takže slibovat, že tu najdete boty, oblečení nebo doplňky „pod jednou střechou“ by nebylo tak úplně fér J. Nicméně nabídka značek bude opravdu velká a bude z čeho vybírat. Všechno si můžete osahat, vyzkoušet a poradit se s odborníky. 
Přehled všech vystavovatelů najdete na webu Expa.

Během maratonského víkendu, který v neděli 5. května vyvrcholí třicátým Prague International Marathonem, si budete moct na Výstavišti užít i skvělý doprovodný program. Pro rodiny s dětmi budou připraveny už tradiční běhy dm rodinná míle a dm bambini run, Křižíkův pavilon B bude patřit crossfitové challenge Startup Games 2024. Přijďte fandit, bude to skvělá podívaná. Těšit se můžete na setkání s českými i zahraničními osobnostmi a atmosféru světového závodu. 

Přijďte si pro svou dávku motivace na Marathon Expo 2024! Vstup zdarma.
Všechny informace pohromadě najdete na webu https://navystavisti.cz/udalosti/marathon-expo-2024

Křižíkovy pavilony B, C, D, E, Výstaviště Holešovice

  • 2. května 12:00–20:00
  • 3. května 10:00–20:00
  • 4. května 10:00–20:00

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: