Marathon EXPO po dvou letech opět na Výstavišti Praha

Marathon EXPO po dvou letech opět na Výstavišti Praha

Veletrh Marathon Expo se po vynucené tříleté přestávce opět vrací na pražské výstaviště v Holešovicích! Jedinečná akce nejen pro milovníky běhu, ale také pro vyznavače aktivního životního stylu a sportovně naladěné návštěvníky se v termínu 4. – 6. května 2023 opět vrací na Výstaviště Praha.

Přijďte na stánek Svět běhu a Běž.cz!

Přijďte se seznámit s novinkami v oblasti běžeckého vybavení, doplňků, zdravé stravy, prevence i regenerace. Prohlédnete, vyzkoušíte, ochutnáte. Přijďte také na stánek Svět běhu! Pro předplatitele časopisu je navíc připraven malý dárek v podobě energetických tablet a současně možnost se osobně seznámit s tvůrci časopisu a webu www.SvetBehu.cz.

Veletrh bude rozmístěn ve třech halách, kde se představí výrobci a prodejci sportovního vybavení, charitativní organizace a závody – nejen z České republiky, ale i zajímavé zahraniční maratony. Mezi vystavovateli bude mimo jiné také stánek běžecké speciálky Běž.cz, která pro vás má nachystané speciální veletržní slevy a velký výběr běžeckých bot Altra, Salomon, Saucony a také běžecké oblečení Salomon, Compressport a spoustu dalšího.

Bohatý program pro běžce všech kategorií

Pro běžce, kteří se v neděli 7. května postaví na start pražského maratonu, je Expo místem vyzvednutí startovních balíčků.

Maratonský víkend na výstavišti si užijí i ti nejmenší. V sobotu 6. května je připraven závod dm rodinná míle, který je ideální pro celou rodinu. Trasu na jednu míli totiž zvládnou i úplní začátečníci, dospělí, děti s rodiči i bez nebo prarodiče s vnoučaty. A pro ty nejmenší bude navazovat dm bambini run. Běh je zcela zdarma a každý účastník získá tričko, startovní číslo a čokoládovou medaili v cíli.

Vyvrcholením celého víkendu pak bude Pražský maraton, který povede ulicemi centra města v neděli 7. května a startuje v 9:00 na Staroměstském náměstí.

Seznam vystavovatelů a další podrobnosti najdete na stránkách akce Marathon Expo.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: