Mapy, které vydrží všechno, co vydržíte vy! (PR)

Mapy, které vydrží všechno, co vydržíte vy! (PR)

Pražské kartografické vydavatelství Žaket je specializováno na tvorbu map Prahy a České republiky. Nově vydává „Mapy, které vydrží všechno, co vydržíte vy“ na syntetickém vodovzdorném materiálu, který se vyznačuje se vysokou vodovzdorností a téměř naprostou nezničitelností.

Pražské kartografické vydavatelství Žaket je specializováno na tvorbu map Prahy a České republiky. Nově vydává „Mapy, které vydrží všechno, co vydržíte Vy“ na syntetickém vodovzdorném materiálu DuPont™ – Tyvek®, který je pro outdoorové aktivity jako stvořen. Vyznačuje se vysokou vodovzdorností a téměř naprostou nezničitelností.

Pražské kartografické vydavatelství Žaket

Na tomto materiálu Žaket zatím vydal zimní mapy Jizerské hory a Krkonoše, dále soubor 5 cyklomap pokrývajících široké okolí Prahy Z Prahy na kole. Na syntetickém materiálu vychází i  nová řada oboustranných cykloturistických map – zatím vyšly mapy  Český Ráj, Podřipsko, Okolí Prahy a Křivoklátsko-Karlštejnsko, v dalších dvou letech budou následovat Jizerské a Lužické Hory, Krkonoše, Českosaské Švýcarsko, Máchův kraj, Severní Plzeňsko, Slapy a Orlík, Posázaví, České Středohoří, Šumava, Nymbursko a Žatecko-Slánsko.

Jizerské horyKrkonošePrahou na koleZ Prahy na kole

Mapy se velmi osvědčily i v horším počasí jarní a podzimní sezóny, kdy do přírody vyrážejí Ti skalní – všude je větší klid, jen to počasí někdy nevyjde. V době funkčního oblečení z moderních materiálů to ale není důvod k tomu zůstat doma. A když může vyjít vstříc výrobce oblečení, proč nezkusit moderní materiál i pro mapy?

V nabídce má vydavatelství kromě turistických map i tématické mapy České republiky – například Vodáckou mapu ČR, Oblasti skalního lezení v ČR, Kempy ČR, Turistické zajímavosti, Rozhledny atd. Několikrát ročně vydává aktualizované plány Prahy a autoatlasy České republiky. Tyto mapy ovšem vycházejí v klasickém papírovém provedení. Vyrábí i interiérové a exteriérové mapy a informační tabule pro města nebo turistické regiony.

Více o nabídce vydavatelství najdete na www.zaket.cz

Okolí PrahyČeský RájKřivoklátsko & Karlštejnsko

Mapy a tisk pro outdoor

Pražské kartografické vydavatelství Žaket bylo založeno před 16 lety orientačním běžcem a ve firmě několik aktivních „orienťáků“ včetně ředitele stále pracuje. Nabízejí dlouholeté zkušenosti s tvorbou a tiskem map stejně jako dalších komerčních tiskovin. Díky vlastní tiskárně a zkušenostem s odolnými materiály Žaket tiskne klasické nebo vodovzdorné tiskoviny i velkoplošné banery a plakáty pro mnoho outdoorových sportovních akcí v Čechách i zahraničí, ať je to orientační běh, survivalové závody nebo stále populárnější orientační závody na horských kolech.

Více o nabídce služeb tiskárny na www.zaket.cz .

Tento text je PR článkem inzerenta, text neprošel redakční ani jazykovou úpravou a obsah nemusí vyjadřovat názor redakce.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: