Velký výběr modelů, kvalitní materiály, nápadité a stylové střihy a design. To jsou lyžařské bundy a kalhoty slovenské značky Northfinder. Doplňte svůj šatník o oblečení na lyže a rozjeďte zimní sezonu naplno!
Letošní lyžařská kolekce Northfinder sází na kvalitní materiály, na které se můžete na horách spolehnout. Přináší zhruba padesátku produktů, z nichž si vybere každý lyžař.
Hlavně zůstat v suchu
Každý milovník zimních sportů dobře ví, že základem je zůstat v suchu. Lyžařské oblečení je často vystaveno hodně proměnlivým podmínkám a není výjimkou, že se během jediného dne vystřídá jak sněžení, tak vítr a déšť. Lyžařské a snowboardové bundy a kalhoty Northfinder proto využívají vlastnosti membrány, která se postará o nepromokavost, a zároveň umožňuje odvod přebytečné vlhkosti od těla.
Podívejte se na kompletní fotogalerii
Přejít do galerie
Špičková membrána Dermizax
Pro všechny, kdo hledají nadstandardní ochranu proti živlům, jsou určeny prémiové lyžařské sety Dermizax™ EV. Díky technologicky vyspělé sofistikované membráně japonského výrobce Japan Toray vynikají skvělými parametry nepromokavosti a prodyšnosti (20 000 mm H₂O / 10 000 g/m²/24 h). Poskytují nepromokavost a větruodolnost bez kompromisů, přitom si ale materiál zachovává výbornou elasticitu a neomezuje v pohybu. Skvělé funkční vlastnosti jsou výsledkem neporézní konstrukce membrány Dermizax, díky níž také nehrozí zanášení pórů vlivem pocení a praní a postupné zhoršení funkčnosti.
Maximální tepelný komfort
Aktivní pohyb při sjezdu střídá na lyžích pravidelně delší sezení na lanovce, kde člověk snadno prochladne. Kvalitní izolace je proto druhým základním požadavkem u každé lyžařské bundy. Lyžařská kolekce Northfinder sází na syntetické izolační materiály, které lépe odolají vlhkosti.
K prvotřídním izolačním materiálům patří bezesporu polyesterová mikrovlákno Primaloft®, které kombinuje vynikající termoizolační vlastnosti s nízkou hmotností, poddajností, prodyšností a dlouhou životností. Oproti peří má tento syntetický materiál výhodu, že je hydrofobní čili odpuzuje vodu a velmi rychle schne.
Z lyžařské kolekce Northfinder nás zaujalo
Set Dermizax™ EV
Lyžařský set dámské bundy Tohnisela a kalhot Kreadysha a pánské bundy Tohnis a kalhot Kready z top materiálů na trhu. Díky 3-vrstvé nepromokavé membráně Dermizax™ EV (20K/10K) s kompletně podlepenými švy odolají jakémukoli počasí.
Lehká syntetická izolace PrimaLoft® tě udrží v pohodlí, teple a suchu. Integrovaný lavinový reflektor RECCO® pomáhá v případě potřeby urychlit vyhledávání. Lyžařské oblečení propracované do maximálního detailu pro maximální požitek z jízdy.
Dámská lyžařská bunda Northfinder Vivian
Dámská zateplená lyžařská bunda je dokonale připravená pro zimní počasí, sněžení i vítr. Dokonale kombinuje pohodlí a skvělé funkční vlastnosti s v trendy designem. Membránový materiál chrání před nepřízní počasí, a zároveň si zachovává výbornou prodyšnost (10 000 mm H₂O / 10 000 g/m²/24 h).
Nechybí praktické detaily jako sněžný pás, množství šikovně řešených kapes, odnímatelná nastavitelná kapuce s odnímatelnou kožešinou, stahování dolního okraje a kvalitní zipy YKK®.
Pánská lyžařská bunda Northfinder Lawrence
Zateplená lyžařská bunda do zimy, chladu, sněžení a větru. Je vyrobena z vodoodpudivého a větruodolného membránového materiálu s parametry vodního sloupce a prodyšnosti 10 000 mm H₂O / 10 000 g/m²/24 h. Odolnost proti vlhkosti zvyšují navíc podlepené kritické švy a ekologická vodoodpudivá úprava DWR bez použití PFC látek.
Bunda disponuje vším, co budete při lyžování potřebovat: sněžným pásem, 7 šikovně řešenými kapsami, odnímatelnou nastavitelnou kapucí, stahováním dolního okraje a kvalitními zipy YKK®.
NORTHFINDER
Northfinder se věnuje výrobě funkčního outdoorového oblečení už více než 20 let. Outdoorové oblečení této slovenské značky kombinuje atraktivní design a použití nejkvalitnějších materiálů na trhu s cílem zajistit co nejvyšší komfort i v náročných podmínkách. Nabízí široký výběr oblečení na sjezdové i běžecké lyžování, skialpinismus, turistiku, via ferraty a další outdoorové aktivity.
Více na: northfinder.com