Lundhags: švédská značka, která dělá vybavení na celý život. A přesto nekrachuje

Lundhags: švédská značka, která dělá vybavení na celý život. A přesto nekrachuje

Vybavení, které vydrží dlouhá léta, ideálně celý život. Takové produkty jsou cílem švédské značky Lundhags, která už více než 90 let klade důraz zejména na kvalitu a udržitelnost výroby. A pozor: hledá ambasadora, kterým se můžeš stát i ty!

Hory, lesy, moře… Příroda přináší člověku inspiraci, rozšiřuje mu obzory, učí ho odolnosti, vytrvalosti a pokoře. Krajina kolem nás se neustále mění, ukazuje nám jinou tvář v průběhu dne a noci i v proměnách ročních období. A právě pro pohyb na čerstvém vzduchu v nejrozmanitějších podmínkách celého roku je tu vybavení Lundhags.

Tradice rodinné firmy

Nespoutaná divočina švédského regionu Jämtland se stala kolébkou severské značky, jejíž historie se datuje do roku 1932, kdy švec Jonas Lundhag začal vyrábět odolné boty. Od té doby se řemeslná tradice a zkušenosti předávaly z generace na generaci, stejně jako nadšení a vášeň pro výrobu prvotřídních produktů vysoké kvality.

Vybavení, co vydrží

Láska a úcta k přírodě patří k základním hodnotám značky Lundhags, proto je snaha o minimalizaci dopadu výroby pro ni samozřejmostí. V duchu hesla, že nejvíc udržitelné je vybavení, které slouží dlouhá léta, vyrábí produkty s důrazem na kvalitu a odolnost. Produkty, které přežijí mnoho módních vln a krátkodobých trendů a stárnou důstojně.

I ty nejkvalitnější materiály se však časem opotřebovávají, proto Lundhags prodlužuje životnost svých produktů možností výměny dílů nebo opravy. Při výrobě používá především suroviny z udržitelných zdrojů, recyklované a recyklovatelné materiály a ekologicky šetrnější postupy barvení a zpracování materiálů. Spolupracuje s předními dodavateli, kteří dbají na ochranu životního prostředí, a řada materiálů tak nese ekologickou certifikaci. Produkty Lundhags jsou proto vyráběny:

  • Z organické bavlny.
  • Z vlny získané bez techniky mulesing.
  • Z kůže původem z Evropy, vyčiněných v uzavřených systémech.
  • Bez použití materiálů s fluorovanými uhlovodíky.

Ze Švédska do celého světa

Z rodinné dílny za 90 let existence vyrostla moderní značka, v jejíž nabídce dominují kvalitní batohy a také funkční oblečení od triček, kalhot, mikin až po bundy. Funkčnost, kvalitní materiály, nadčasový minimalistický design, to je základní charakteristika vybavení Lundhags.

Její nabídku si prohlédni na www.lundhags.cz. Oblečení si můžeš také vyzkoušet, a to v těchto prodejnách:

  • Pec pod Sněžkou – INTERSPORT
  • Praha – Endorphin Republic – Waltrovka
  • Praha – Namche
  • Předboj  – NORDIC CRAFT
  • Špindlerův Mlýn – Summit – sport

Lundhags hledá ambasadora

Vyznáváš stejné hodnoty jako značka Lundhags? Protože právě teď vstupuje na český trh, kde ji bude stejně jako značky SWIX nebo On zastupovat společnost SPRINT, máš mimořádnou šanci stát se jejím ambasadorem. Kritéria jsou snadná: napiš na ja************@sp****.cz, proč právě ty budeš tím nejlepším ambasadorem značky Lundhags, co pro tebe znamená udržitelnost, a přilož odkazy na své profily na sociálních sítích, které by měly být veřejné.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: