Letošní Sport Life

Letošní Sport Life

Brněnské výstaviště láká od čtvrtka 7. do neděle 10. října na čtyřlístek sportovních veletrhů, z nichž je Světu outdooru nejbližší Mezinárodní sportovní veletrh Sport Life. Kromě toho jsou tu cyklonovinky na veletrhu Bike Brno a další veletrhy Boat Brno a Caravaning Brno.

© Svět outdooru, říjen 2010, text a foto: redakce SO

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz!Napište nám.

Zkušenosti čtenářů

MaybeVin

Měl sem možnost navštívit poslední tři veletrhy a můžu říct, že je to rok od roku horší. Loni a předloni mělo svůj speciální pavilon i fitness, které bylo letos rozhozeno ke kolům a outdooru…(opravdu bych Nutrend nehledal u kol)
Dále se rok co rok HUDY chlubí svoji ,,sprchou“ ve které si můžete vyzkoušet goráčové nepropro. (předem podotýkám, že nezpochybňuji ,,funkčnost“ výrobku) Nevím co dotyčný z těch pár minut, kdy na něj teče voda pozná. Přeci jen třeba tříhodinový vytrvalý déšť je něco jiného. Nebo to že vám na ruku nasadí jednu ,,obyč“ rukavici a na druhou windsttoprovou a pak vám na ně pro srovnání foukají pár minut vzduch. Stejně tak rok co rok máte možnost proletět se přes pavilon A a prolézt se pomocí maček a cepínů po dřevěných kmenech. Loni se na Sportlifu konalo aspoň mistrovství v lezení a bylo spoustu doprovodných programů na H.E.A.T. jízd na rotopedu apod. ale letos opravdu slabota…
Než mě začnete kamenovat, tak každý asi od sportlifu čekáme něco jiného 🙂

Belial

Letoštní Sport Life byl opravdová bída. Veletrh ve mně čím dál víc evokuje pocit tržnice a ne vystavování novinek. Obchodníci největší veletrh asi chápou stejně, protože téměř všichni rozjeli výprodeje starých a více méně běžně neprodejných zásob. Jediné opravdové novinky jsem zaznamenal na stánku Summit Ride a Silva. Jinak to bylo asi jako by jste navštívili lépe vybavený obchod. S rozmachem outdoorové módy se do výroby pouští úplně každý, proto zde nebyl problém sehnat softshellové bundy od 500,- Kč. To ale rozhodně nedělá veletrh veletrhem, ba právě naopak. Příští rok rozhodně účast hooooodně zvážím.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: