L.I.M 35: minimalistický batoh švédské značky Haglöfs

L.I.M 35: minimalistický batoh švédské značky Haglöfs

Haglöfs, outdoorová značka pocházející ze Švédska, země extrémního počasí a krásné přírody. Ze země, kde zvlněné nížiny a tekoucí řeky ustupují hustým lesům a zasněženým horám. Ze země, kde pobyt v přírodě je životní přirozeností.

Zrozeno v lůně severské přírody

Historie značky sahá až do roku 1914. Zakladatelem je Wiktor Haglöfs, truhlář, který byl obchodníkem a vizionářem se snem, byl odhodlán vytvořit batoh, který vydrží nezbytné cesty po celé zemi bez ohledu na podmínky. Od skromných začátků se příběh této značky vyvinul, stejně jako její nabídka.

Její neustály vývoj s důrazem na minimalismus, funkčnost a detail ji řadí mezi nejprogresivnější outdoorové značky v Evropě schopné konkurovat i známým outdoor matadorům ze zámoří. DNA tohoto brandu dotváří fakt, že produkty jsou zpracovány z vysoce technických materiálů s dokonalou konstrukcí, nízkou hmotností a dlouhou životností. To, že výroba probíhá za dodržování těch nejpřísnějších podmínek pro zachování životního prostředí, je pro Haglöfs samozřejmostí.

Less is more: důraz na minimalismus a funkčnost

I když se nabídka značky Haglöfs od jejího počátků značně rozrostla, batohy stále zaujímají důležitou pozici v její nabídce. Mezi oblíbené patří batoh z kolekce L.I.M. (Les is more) o objemu 35l, který překvapí svou neuvěřitelně nízkou hmotností 980 g. Žádná z praktických vlastností trekového batohu ani jiná vychytávka nebyla vynechána na úkor ponechání minimální váhy. Odolný materiál 70D a 140D Diamantový Rip-stop PAD je zárukou dlouhé životnosti. Odvětrací systém se speciálně navrženým panelem v zádové části poskytuje nezbytnou ventilaci kdykoliv si dáte batoh na záda a vyrazíte! Skvěle sedí na zádech, neomezuje v pohybu a přitom poskytuje dostatečný prostor na sbalení všech nutností.

– skvělý systém odvětrání v místech, kde se záda dotýkají batohu
– elastické boční kapsy
– elastické kapsy na zip na bederním pásu
– kompatibilní hydro – systém
– možnost utažení pomocí elastické šňůrky na přední části batohu
– vrchní uzavíratelný poklop s kapsičkou
– nastavitelný hrudní pás
– polstrovaný bederní pás

Tento batoh i kompletní nabídku značky Haglöfs najdete na Lezec-shop.cz.

Batoh Haglöfs L.I.M 35 byl testován drsnou severskou přírodou Švédska.
Batoh Haglöfs L.I.M 35 byl testován drsnou severskou přírodou Švédska.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: