KVÍZ: Ukaž, jak dobře znáš rakouské Korutany, a vyhraj předplatné

KVÍZ: Ukaž, jak dobře znáš rakouské Korutany, a vyhraj předplatné

Korutany jsou opravdovým rájem pro aktivní dovolenou. Nabízejí túry na alpské vrcholy s nádhernými výhledy, pohodové toulání malebnými horskými pastvinami, projížďky na kole po klikatých stezkách i odpočinek u azurových jezer.

Střídá se zde vysokohorská alpská krajina s lehce zvlněnými pahorkatinami. Mezi nimi leží malebná údolí, která lákají k návštěvě především svými až 28°C teplými jezery s vodou čistou na úrovni pitné, v nichž se tak příjemně relaxuje. Mírné klima s velkým počtem slunečných hodin, čerstvé místní kulinářské dobroty, to vše je v ceně.

Soutěž o 10 předplatných

Zkus štěstí v letním kvízu o rakouských Korutanech a vyhraj roční předplatné některého z našich časopisů dle svého výběru:  Svět outdooruSvět běhu nebo Travel Life. Pro ty, kdo správně odpoví, máme nachystáno 10 předplatných. Vybav se prima čtením, které Ti 4x ročně přistane až do schránky!

Nápovědu ke kvízovým otázkám najdeš na webu www.camping.at/cs

Pravidla soutěže

  • Odpovězte na soutěžní otázky do 30. 7. 2021. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, jeho jméno uveřejníme na webu 1. 8. 2021.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
  • Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování ohledně výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: