KVÍZ: Jak dobře se vyznáš v dálkových trecích?

KVÍZ: Jak dobře se vyznáš v dálkových trecích?

Otestuj své znalosti o dálkových trecích a vyhraj prvotřídní vybavení na treky: boty Altra Lone Peak 8, trekové hole Fizan Compact nebo vstupenky na festival Obzory!

O co soutěžíme?

3x Altra Lone Peak 8

Tyto boty se staly legendou na dálkových trecích! Chceš i ty chodit v maximálním pohodlí, bez puchýřů, a ještě k tomu zdravě? Lone Peak je nejprodávanější trailovkou od značky Altra a na dálkové treky jsou tyto boty jako stvořený! Není divu, že se je to nejpoužívanější bota na dálkových trecích v USA a na Stezce Českem. Podporuje přirozenou práci chodidla, vyniká extrémním pohodlím, prodyšností a přilnavostí.

3x Fizan Compact

Nejlehčí třídílní hliníková hůl na světě. Jsou velmi oblíbené zejména mezi ultralight hikery, jelikož vynikají nízkou hmotností, rozumnou cenou a na rozdíl od karbonových holí i výraznou odolností.

3x dvoudenní vstupenka na Festival Obzory

Největší outdoorový festival v Česku. Těšit se můžete na poutavé přednášky, interaktivní workshopy i nejlepší outdoorové filmy uplynulé sezony. Skvělá atmosféra a spousta inspirace. 9. a 10. listopadu v Praze.

Strýček Google sice všecko ví, ale zkus kvíz vyplnit poctivě bez nápovědy 🙂

Pravidla soutěže:

  • Výherce vylosujeme 1.6., 1.7. a 1.8.2024, jména uveřejníme na webu.
  • Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Hotovo! Díky za účast v soutěži! 🙂

Tento kvíz byl samozřejmě lehký jak facka. Pokud chceš své znalosti otestovat důkladným kvízem o dálkových trasách u nás i v zahraničí, zkus to v našem superkvízu!

Hodně štěstí!
Natálie Kohoutková (Svět outdooru) a Dan Matejovič (Běž.cz)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: