HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Kudrnovská 24hodinovka na běžkách – přidej se!

„Jednou ráno jsem se probudil a řekl si, že by mohlo být zajímavé zkusit, jestli se dá přežít běh na lyžích 24 hodin po sobě. Odpověděl jsem si, že nedá a spal dál. Časem mě ale napadlo, že rozdělit tu šichtu na tři lidi, by už možná přežít šlo.“ Za pořadatele zve Michael Majkl Pokorný.

Termín: 3. – 4. březen 2012, Horský hotel Paprsek

Propozice:

Start: sobota 3.3.2012, 11:00 hod.
Konec: neděle 4.3.2012, 11:00 hod.
Kde: Jeseníky, Paprsek a blízké okolí

Základní regule závodu:

Štafetového čtyřiadvacetihodinového závodu se mohou zúčastnit jedno, dvou a tříčlenné týmy. Běží se klasickým způsobem (event. bruslením v úsecích, kde to povrch, terén a šířka stopy umožní) na okruhu přibližně 4 km dlouhém s převýšením cca 60 m. Nadmořská výška 1.000 m. V rámci týmu se závodníci na trati libovolně často střídají. Střídání probíhá výhradně v prostoru startu/cíle u chaty Na paprsku. Pokud se na trati déle než 120 minut nebude vyskytovat žádný člen týmu, předpokládá se, že tento tým v závodu nepokračuje a je vyřazen. Pouze jednotlivci mají povolen odpočinek libovolně dlouhý. Během závodu není dovoleno přijmout pomoc od lidí závodu se neúčastnících.

Další informace najdete na stránkách akce.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: