Kolekce Montura 2023: ze zimy do léta

Kolekce Montura 2023: ze zimy do léta

Italská značka MONTURA už dávno není v našich končinách neznámou. A proto se s ní můžete vydávat do neznáma nebo se stále vracet na stejná místa, kde to máte rádi.

Díky velkému důrazu na funkční detaily, používání speciálních materiálů, inovativnímu zpracování švů a zipů nebo používání různých barevných kombinací se budete vždy cítit komfortně. A taky budete vždy dobře vypadat. Kolekce MONTURA zahrnuje stylové a funkční oblečení pro VHT, skitouring, horolezectví, ledové lezení, zimní sporty, běh, cyklistiku, plachtění a vodní sporty. Z letošní kolekce je opět co vybírat. Nechte se inspirovat!

BLOCK LIGHT BERMUDY

Pokud bychom měli něco vypíchnout, tak určíte velmi oblíbené jsou tyto kraťasy – univerzální na turistiku, cestování nebo na vodu. Velmi příjemné, strečové, v pěti barevných kombinacích. Nylonový materiál má DWR úpravu, takže vydrží i lehký deštík, má také dostatečnou mechanickou odolnost, a navíc je strečový. Takže se nemusíte nijak omezovat. V pohybu a v rozletu. Perfektně padnoucí střihy a super zpracování jsou hlavní devizou napříč celou Monturou. Nemůžete šlápnout vedle.

Cena 1 990 Kč

NISKA KALHOTY

Jedná se o znovuoživení oblíbených plátěných kalhot. Ideální na cestovaní, turistiku ale i bouldering a lezení. Je to takový návrat ke kořenům Montury. Lehké, vzdušně a velmi příjemné.

Cena 2 390 Kč

MONTURA Niska kalhoty

WIND REVOLUTION JACKET

Velmi univerzální softshellka. Hybridní konstrukce se zesílenými rameny a rukávy, a naopak s prodyšnými zády a podpažím. Dostupná v několika barevných variantách, včetně dámské verze. Když se venku ochladí, stačí přetáhnout ergonomickou kapuci, která těsně obepne hlavu, ale nebrání v pohybu ani ve výhledu. Opět DWR úprava v exponovaných místech. Ideální pro všechny outdoorové aktivity, a to klidně celoročně.

Cena 4 690 Kč

PAC MIND JACKET

Goretexová bunda za bezkonkurenční cenu. Paclite Plus je 2.5 vrstvá membrána zaručující nepromokavost a větruodolnost. Extrémně lehká a určena pro aktivní pohyb. Nabízí dobře umístěné kapsy, kapuci na dotažení a elastické zakončení. Vhodná pro všechny outdoorové aktivity – treky, skialpy, klidně i lezení. A vybrat si můžete ze 6 barevných kombinací! 

Cena 6 990 Kč

montura - logo

MONTURA

Italská značka už dávno není v našich končinách neznámou. Tato značka má vlastní vývojová centra v Itálii, proto je její pokrok opravdu rychlý. Kromě jiných klade Montura velký důraz na funkční detail. Ať už používání speciálních materiálů, inovativní zpracování švů a zipů nebo používání různých barevných kombinací.

www.montura.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: