Když se kajakářům zrovna nedaří, dost je to bolí!

Když se kajakářům zrovna nedaří, dost je to bolí!

Milovníci divoké vody po mne dnes možná budou házet kameny, neboť se podíváme na to, jak to vypadá, když se na vodě dějí ty nejhorší „karamboly“!

Divoce teče, hodně bolí!

Amatérský sportovec a nadšenec pro divokou vodu Brian McPherson si pro nás internetové uživatele milující adrenalinová videa připravil jedno překvapení. Nepřišel s žádným svým úchvatným kouskem, ani se záznamem rekordu do legendární Knihy. Prostě a jednoduše sestavil kompilaci dost nepěkných „kajakářských karambolů“, které ostatní uživatelé uveřejnili na internetu … a hle, slaví to velký úspěch!

Nechci vás dnešním příspěvkem nikterak odrazovat od provozování adrenalinových sportů, ani poukazovat posměšně na to, že se někdo někde zranil, nebo se mu někde něco nepovedlo při jeho výkonu a oblíbeném sportu. Naopak – rád bych sdílením Brianova videa podpořil jeho myšlenku o tom, že se při podobných sportech a adrenalinových záležitostech musíme udržovat při ostražitosti a plně se soustředit, uvědomit si veškerá rizika; může se nám stát cokoliv a legrace se může změnit ve vážnou situaci … a to, že si tuto myšlenku dokládáme na kajakářském videu snad nezpůsobí masívní opouštění divokých řek a odliv zájemců o tento nádherný sport!

Užijte si čtyřminutovou svižnou kompilaci a pokud máte citlivé rodiče, kamarády či drahé polovičky, kteří nesdílejí vaše nadšení pro kterýkoliv adrenalinový sport (či konkrétně pro kajaking), raději jim to neukazujte!
Přejeme vám z redakce mnoho outdoorových chvil bez podobných i jiných „bot“ …

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: