Kdo si z letní Císař Challenge odnesl sud piva a kdo zájezd?

Kdo si z letní Císař Challenge odnesl sud piva a kdo zájezd?

V minulém týdnu proběhl třetí a letos již poslední závod ze série Císař Challenge. Po něm se rozdělovaly hlavní ceny – zájezd na rafty do Slovinska nebo sud piva Klášter. Kdo si je odnesl?

Start a centrum závodu přírodního víceboje čtyřčlenných týmů bylo umístěné u písečné pláže v kempu Marina Labe na Žernoseckém jezeře. Císař Summer Challenge se skládal z disciplín jako jsou kanoe, orientační horské kolo (kopce a vyhlídky českého středohoří), městský orientační běh (historická část Litoměřic), lanové překážky, lanová dráha a konstrukční úloha (poloostrov na žernoseckém jezeře).

Cílovou pásku závodu, který začínal sprintem po pláži a následným absolvováním prvních pěti stanovišť na kanoích, a končil 80-ti metrovou lanovkou do vody, jako první proťal smíšený tým s názvem Oldův Noční Klub (NHCarEPO), který si tak odnes i 50 litrů piva Klášter. V kategorii muži se na nejvyšší stupeň vítězů postavil tým Starosti milionáře, mimochodem, i ten měl na soupisce jednu ženu (smíšené týmy musí mít alespoň 2). V nejsilněji obsazené kategorii žen si tým Cyklolejky odvezl za první místo poukázku na zájezd pro čtyři osoby do Slovinska.

Počasí závodníkům přálo a s lehčí sprškou se kromě jednoho týmu, který dorazil v poloviční sestavě, do cíle zdárně dostaly zdárně všechny týmy. Složení týmů bylo rozmanité, přijeli účastnícinejen z ČR, ale i ze Slovenska. Po skončení závodu následoval živý koncert kapel No Discipline, Strange Fetish a SuperSousto.

Více na www.cisarchallenge.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: