Kdo je nejlepší mladý backstyler?

Kdo je nejlepší mladý backstyler?

Vyberte jednoho z šesti nadějných  „freeskierů“,  s kterými spolupracují esa adrenalinových sportů Xavier De Le Rue, Markus Eder a Sam Smoothy.

Pojmem backstyler je definován jezdec, který je schopný zkombinovat jízdu volným terénem s různými freestyle prvky a nejlépe do toho zamíchat svůj osobitý styl jízdy.

Právě takového jezdce hledá The North Face Swatch Proteam. Celá akce je koncipována jako soutěž dvojic, kdy každou z nich vede jeden kapitán. Jak už jste si někteří spočítali, tak dvojice jsou tři a každá definuje svůj styl trochu jinak.

Týmy

Tým 1

Styl: 70 % freeride + 30 % freestyle

Kapitán týmu: Xavier De Le Rue (FRA)

Jezdec 1: Dylan Florit (FRA)

Jezdec 2: Jérémy Baud (FRA)

Tým 2

Styl: 30 % freeride + 70 % freestyle

Kapitán týmu: Markus Eder (ITA)

Jezdec 1: Pierre Cologne (FRA)

Jezdec 2: Philip Kompatscher (AUT)

Tým 3

Styl: 50 % freeride + 50 % freestyle

Kapitán týmu: Sam Smoothy (NZL)

Jezdec 1: Carl Renvall (SUI)

Jezdec 2: Louis Sautelli (FRA)

Trojice výše vypsaných kapitánů se snažila se svými svěřenci udělat co nejlepší video a fotky. Zároveň je vedou k tomu, aby byli lepšími jezdci. To, kdo je nejlepší je však na divácích, tedy na vás. Zhlédnout kinematografické výtvory jednotlivých týmů a případně pro ně hlasovat můžete na těchto stránkách. Je jen ve vašich rukou, která dvojice dostane výhru v podobě rozpočtu s hodnotou 6000 euro (150 000 Kč) pro sezónu 2014.

Xavier De Le Rue: „Strávit několik dní s těmito mladými kluky je pro mne šance jim předat něco ze svých zkušeností. Už se těším na jejich zápal a jiskru v očích.“

Pokud vás zajímají další informace o projektu, tak se podívejte na oficiální stránky The North Face.

The North Face

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: