HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Práce v outdooru

Přidat nové téma
Specialista prodeje – cyklistika & outdoor do prodejny Český ráj outdoor
Práce v outdooru

Co vás čeká

Práce v mladém a dynamickém kolektivu nadšenců pro outdoor, cyklistiku a další sporty, které do života přinášejí radost z pohybu a pobytu v přírodě.

Budete pomáhat našim zákazníkům s výběrem toho nejlepšího zboží podle jejich představ, komunikovat s kolegy napříč celou organizací a naučíte se toho spoustu o vnitřním fungování jednoho z nejúspěšnějších outdoor e-shopů v ČR. Budete mít možnost opravdu přímo ovlivňovat dění uvnitř společnosti a stát se tak součástí velmi zajímavého příběhu ve stabilně rostoucí, české firmě.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Předchozí zkušenost s prodejem cyklistického a/nebo outdoorového zboží, nebo takovou vášeň do těchto koníčků, která počáteční nedostatek prodejních dovedností vyváží. Komunikační schopnosti, příjemné vystupování k zákazníkům a chuť se trvale učit očekáváme jako podmínku nutnou :-)

Výhodou bude, pokud budete umět

Samostatně pracovat na PC, obsluhovat pokladní systém a nebát se nových příležitostí

Co vám můžeme nabídnout

Individuální přístup k řešení individuálních potřeb, pohodovou pracovní atmosféru, týmovost, stabilitu a jistotu solidního příjmu ve firmě s výjimečným přístupem k péči o lidi v týmu

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Hradišťská 1031, Kosmonosy
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Plat: 24000 - 29000 Kč/měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Dog-friendly office
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Pozice je vhodná pro absolventy.

 

O bližší inofrmace a životopisy posílejte na michal@ceskyraj.com

Hledá se Hannah! Výběrové řízení na práci snů: sportujte, zlepšujte se, posouvejte se, objevujte
Práce v outdooru

Hledá se Hannah!
Výběrové řízení na práci snů: sportujte, zlepšujte se, posouvejte se, objevujte

Jste aktivní? Ráda sportujete? Nevynecháte jediný výlet s přáteli do přírody a stále chcete objevovat nová místa, nové dobrodružství, nové sportovní aktivity? Pak přesně splňujete podmínky pro práci snů, která nemá v České republice obdoby. Hledá se Hannah! Dívka, která ráda cítí vítr ve vlasech, pot na kůži, napětí ve svalech, volnost v srdci a svobodu v mysli. Vítězku výběrového řízení čeká spousta sportovních zážitků!
Baví vás outdoor aktivity? Pak splňujete podmínky
Jaká představa vás láká víc? Výšlap do hor nebo procházka po městě? Výlet na kole nebo do nákupního centra? Ranní běh lesem nebo na páse ve fitku? Pokud jste si vybrala první z možností, pak v podstatě splňujete podmínky výběrového řízení. „Hledáme ženu nebo dívku, která má touhu překonávat limity, být každý den lepší, než byla včera, a nebojí se výzev. Přesně v duchu hodnot, které zastáváme i my v Hannah. Spojovat nás bude láska k outdoor aktivitám, k přírodě, k pohybu. Hannah, kterou hledáme, bude žít aktivně, bude se zlepšovat v tom, co dělá, inspirovat ostatní a sdílet své zážitky,“ říká Tomáš Šebesta za značku Hannah. Výherkyně výběrového řízení se stane ambasadorkou tradiční české značky outdoorového vybavení, která funguje na našem trhu již od roku 1991.
Co novou Hannah čeká?
Náplní práce bude život venku. V přírodě. Hory, kopce, les. Nepůjde jen o sbírání kilometrů, ale o opravdový nature office. Práci v přírodě. Ze stanu, skály, od jezera. A při sportovních aktivitách: při lezení, trecích po horách, trailech na kole, se skialpy na nohách, s lyžemi na sjezdovkách i upravených běžkařských tratích. Při objevování koutů naší země i v zahraničí. Důležitá bude i ochota sdílet své zážitky, být komunikativní a umět nadchnout ostatní, aby následovali příkladu Hannah. „Může se přihlásit opravdu kdokoliv, kdo se nebojí výzev a chce žít aktivně. Naší nové ambasadorce kromě platu poskytneme také outdoorové a technické vybavení. Svojí dobrodružnou životní cestu bude sdílet s ostatními a inspirovat je tak k tomu, aby žili o kousek víc, probudili své vnitřní já a poznali jeho sílu a vydávali se za dobrodružstvím do přírody,“ doplňuje Tomáš Šebesta.
Uzávěrka do konce července
Přihlásit se můžou ženy nad 18 let, z jakéhokoliv konce České republiky. Výběrové řízení bude mít tři kola, v tom první stačí sepsat proč právě vy byste byla ideální adeptkou a připojit pár vašich fotek, ideálně při outdoorových aktivitách. Uzávěrka prvního kola je 31. července.

https://www.hledasehannah.cz/