Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na prodejnu v Praze!
👉 Není Ti pojem "outdoor" cizí? Trávíš rád volný čas v přírodě?
👉 Jsi pohodář, který umí komunikovat se zákazníky?
👉 Hledáš práci na HPP v malém přátelském kolektivu?
Tvojí výhodou bude, pokud se orientuješ v outdoorovém vybavení a už jsi někdy pracoval/a v maloobchodě. Není to ovšem podmínkou, rádi Tě případně všechno naučíme!
Pokud tíhneš k přírodě, rád si pokecáš s lidmi a chceš se stát součástí našeho týmu, ozvi se nám na e-mail obchod@ferrino.cz. Budeme se těšit!
CK HOŠKA TOUR hledá pro letní sezonu 2023 nové průvodce do svého týmu. Nehledáme delegáty ani technické průvodce. Nejvíce oceníme ty, kteří jsou zaměřeni na pohodovou turistiku po celé Evropě.
Koho hledáme
Vítáni jsou průvodci alespoň se základními zkušenostmi s průvodcovskou činností a s láskou k cestování. Nabízíme benefity rodinné cestovní kanceláře i pro rodinné příslušníky. Férové jednání a finanční ohodnocení. Preferujeme spíše ŽL (není podmínkou).
Požadujeme …
… výborné vystupování, umění jednat s lidmi, znalost dvou cizím jazyků (nezbytná je angličtina) a samozřejmě organizační schopnosti.
Více o nás na webu hoska-tour.cz. Sídlíme v podkrkonošském městě Lázně Bělohrad a zájezdy odjíždíme ze severovýchodních Čech s nástupními místy po trase.
Pokud máte zápal pro věc a nestereotypní práci, zašli své CV (uveď jazyky, země, zkušenosti, v čem se chceš zlepšovat) na adresu lubomir.hoska@hoska-tour.cz
Odpověď zpravidla obdržíte nejpozději do několika málo dní. Nejdříve bude nutné absolvovat zájezdy jako druhý (pomocný) průvodce.
https://hoska-tour.cz/kariera/
Hledáme nadšené cestovatele, dobrodruhy i rekreační sportovce s láskou k cestování i jízdě na kole.
CK HOŠKA TOUR hledá pro dlouhodobou spolupráci nové průvodce cyklistických zájezdů pro destinace napříč Evropou. Nejde nám o sporotvní výkony, ale o nové zážitky.
Kdo jsme:
Tradiční česká cestovní kancelář zaměřená již od 80. let na aktivní dovolenou. Stále vymýšlíme nové zájezdy.
Požadujeme:
Min. maturita, výborné vystupování, předchozí zkušenosti z práce v cestovním ruchu. Nadšení pro cestování. AJ na komunikační úrovni + další jazyk (upřednostňujeme NJ). Spolehlivost, organizační schopnosti.
Nabízíme
možnost spolupráce na tvorbě nových produktů, možnost se zapojit do dalšího dění v cestovce (cestovatelská promítání, psaní článků do magazínu…).
Více již při přímé komunikaci.
kariera@hoska-tour.cz
603 164 558
Nejezdíte na kole? Značně posilujeme i tým průvodců poznávacích zájezdů.
Jezdíš na hory nebo na skály, nebo na vodu? Máš organizační schopnosti a umíš jednat s lidma? Chtěl(a) bys ovlivňovat dění ve firmě?
Pojď s námi dobývat trh outdooru (nejen prodej zboží, ale i spoustu dalších aktivit).
Sídlíme v Praze, takže by bylo fajn, kdybys byl(a) taky z Prahy nebo okolí.
Pro novou prodejnu v centru Prahy hledáme posilu do našeho týmu. Vaším úkolem bude prodej značkového oblečení Icebreaker, vyřizování objednávek z e-shopu, komunikace se zákazníky a další činnosti související s provozem prodejny a e-shopu. Ideální kandidát/ka je spolehlivý, domluví se anglicky, práce s počítačem mu nedělá problémy, aktivní člověk se zájmem o outdoorové aktivity a cestování. A v neposlední řadě je připraven převzít zodpovědnost za vedení prodejny.
Více informací na: supich@seznam.cz, nebo volejte 605 269 215.
Hledáme člověka na technicko-administrativní pozici v managementu výroby. Jde o každodenní práci na plný úvazek v našem centru v Plchovicích u Chocně (k dojíždění tedy nejlépe v rámci cca Pardubického/Hradeckého kraje). Práce obnáší také cestování do našich výrob v rámci ČR, Polska, Asie (až to zase půjde). Komunikace v angličtině. Předností je zkušenost z oblasti textilní výroby a vybavení do přírody.
Ahojte. Hledáme do našeho týmu nového kolegu. Bude mít na starosti zákaznický servis eshopu a současně bude částečně na kamenné prodejně. Aktivní outdoorista, výrazně komunikativní člověk, kterého baví práce s lidmi a má zájem své zkušenosti předávat dál. Na HPP, Vsetín (příspěvek na dopravu / ubytování možný). Více informací na: obchod@makalu.cz nebo volejte 605 240 000. Těšíme se, Josef.
Hledáme posily do obchodního oddělení! Role vyžaduje komunikační schopnosti s pořádnou dávkou nadšení pro vodácké nebo outdoorové vybavení, schopnost organizovat sám sebe, čas a občas i ostatní. Naučíš se práci s Google Workspace a dalšími prvotřídními pracovními nástroji. Dostaneš příležitost prosadit se - jsme rodinná firma na přelomu generací, a proto nenecháváme žádný dobrý nápad dlouho ležet v šuplíku.
Kromě odpovídajícího fixního ohodnocení bude mít tvoje pozice i variabilní složku.
Pokud máš pocit, že Hiko je místo pro tebe, pošli nám svůj životopis na email: Ivan.hilgert@hiko.cz
Více informací najdeš na tomto odkazu: https://www.hiko.cz/news-page?id=138&fbclid=IwAR2j_Wd0K_b5bNiYw7k6GHiwhHzrh71hInh0HIg1hxnNjqpn78fh5fQMhGw