Práce v outdooru

Průvodce turistických zájezdů

CK HOŠKA TOUR - Petr Hoška

CK HOŠKA TOUR hledá pro letní sezonu 2023 nové průvodce do svého týmu. Nehledáme delegáty ani technické průvodce. Nejvíce oceníme ty, kteří jsou zaměřeni na pohodovou turistiku po celé Evropě.

Koho hledáme
Vítáni jsou průvodci alespoň se základními zkušenostmi s průvodcovskou činností a s láskou k cestování. Nabízíme benefity rodinné cestovní kanceláře i pro rodinné příslušníky. Férové jednání a finanční ohodnocení. Preferujeme spíše ŽL (není podmínkou).

Požadujeme …
… výborné vystupování, umění jednat s lidmi, znalost dvou cizím jazyků (nezbytná je angličtina) a samozřejmě organizační schopnosti.

Více o nás na webu hoska-tour.cz. Sídlíme v podkrkonošském městě Lázně Bělohrad a zájezdy odjíždíme ze severovýchodních Čech s nástupními místy po trase.

Pokud máte zápal pro věc a nestereotypní práci, zašli své CV (uveď jazyky, země, zkušenosti, v čem se chceš zlepšovat) na adresu lubomir.hoska@hoska-tour.cz

Odpověď zpravidla obdržíte nejpozději do několika málo dní. Nejdříve bude nutné absolvovat zájezdy jako druhý (pomocný) průvodce.

Kariéra

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: