Kanumesse v roce 2008

Kanumesse v roce 2008

Ve dnech 25. – 27. září se v německém Norimberku sešli vodáci všeho druhu. Ačkoliv se konal teprve šestý ročník veletrhu Kanumesse, za krátkou dobu se z původní malé akce stalo významné setkání obchodníků, odborníků a většiny známých světových výrobců lodí a vodáckých potřeb…

Ve dnech 25. – 27. září se v německém Norimberku sešli vodáci všeho druhu. Ačkoliv se letos konal teprve šestý ročník veletrhu Kanumesse, již za tak krátkou dobu se z původní malé akce stalo významné setkání obchodníků, vodáckých gurmánů a většiny známých světových výrobců lodí a vodáckých potřeb.

Veletrh Kanumesse

Norimberský veletrh se stal platformou, na které jsou představovány nové produkty a obchodní strategie pro následující sezonu. Světově ojedinělá odborná výstava Kanumesse 2008, věnovaná výhradně vodáckému vybavení, je pro zúčastněné příležitostí nejen k obchodním jednáním, ale také k setkávání a výměně nápadů i zkušeností. Proto také byl pro registrované odborníky vstup zdarma.

Veletrh Kanumesse

Na veletrhu jsou každoročně vcelku bohatě zastoupeny i české značky a čeští výrobci a můžeme konstatovat, že se naše firmy na reprezentativní světové přehlídce rozhodně nekrčí v koutku. Kanumesse je pro nás svou polohou dobře dostupný a tak se tu pravidelně objevují nejen vystavovatelé, ale i obchodníci. Mezi stánky samozřejmě nemohl chybět ani stánek vodácké „sekce“ Outdoor Media, redakce vodáckého magazínu Hydro. Redaktoři Hydromagazínu pilně sbírali informace a připravili přehled novinek a informací z veletrhu, který je zdaleka nejrozsáhlejší na českém internetu. V sérii článků na www.hyrdomagazin.cz byly postupně představeny ty nejzajímavější novinky, pro lepší přehlednost je přehled řazen abecedně podle značek:

Novinky a zajímavosti z veletrhu Kanumesse 2008 na Hydromagazin.cz:
Novinky z Kanumesse 2008 – díl 1. (Antonini – Hiko Sport) 30.9.
Novinky z Kanumesse 2008 – díl 2. (K-Gear – Peak UK) 21.10.
Novinky z Kanumesse 2008 – díl 3. (Perception – Železný) 28.10.

Veletrh Kanumesse

Kdo z odborných kruhů letos veletrh zmeškal, může si v kalendáři už teď zaškrtnout termín 17. – 19. září 2009, kdy se koná veletrh Kanumesse 2009.

© Svět outdooru, říjen 2008, text redakce Světa outdooru, foto Honz Novotný a archiv

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz! Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: