Jaký byl jarní Sport Prague 2004?

Jaký byl jarní Sport Prague 2004?

Jarní veletrh Sport Prague 2004 je za námi. Co na něm bylo zajímavé? Stál za návštěvu nebo ne? Dojem závisí na tom, jaké by bylo vaše očekávání. Co bylo na výstavě k vidění z oblasti outdooru? Zdá se, že rok 2004 bude spíše rokem poklidným a žádné revoluční novinky se zde nekonaly. Naopak však pokračuje evoluce směřující k lépe propracovaným výrobkům a materiálům …

Zkušenosti čtenářů

Jirka

„Poprvé jsme na výstavě mohli vidět novou výkonnou LED diodu 1 W s velkým dosvitem“

Už pár měsíců je běžně v prodeji čelovka s 1,25W LED;-)

Testujte novinky!

Jan Hotmar

Proč vůbec psát o něčem co je hned staré? A proč vůbec u nás pořádat výstavy, když všechny vystavené výrobky už někdy byly prezentovány dříve a jinde? Proč testovat 1W diody když se vyrábí i 3W případně ještě výkonnější? …nevím nějak jsem tenhle komentář nepochopil. Tyto čelovky s multičipovýma diodama byly na výstavě opravdu poprvé a příští rok budou třeba zase výkonnější a nemyslím si, že by to bylo zase tak staré, že by o nich bylo zbytečné psát. Jestli ano, opravte mě, alespoň nám to ušetří práci :-).

Petr Macháček

Tak kdo jste byli na Sport Prague? Neříkejte že jste nikdo nebyl. Šup sem s vaším hodnocením. Jak se vám to líbilo nebo nelíbilo? Přece se nebudete bát vyjevit vlastní názor jako staré baby! 🙂

katka

Hodně mě zarazila cena vstupnýho (o proti předchozím ročníkům vysoká). Jinak tam bylo dost oblečení, bezvadnej byl výprodej funkčního prádla Progress. Celkově ale nic zvláštního.

Kuba

Drahý vstupný, ale zachránil to slevový kupon z Outdooru. Na muj vkus trochu moc kol a uprostřed zimy opálenejch namakanců. Krásný nový modely batohů od Doldyho. Úžasný oblečky od Direct alpine, bohužel jenom za výlohou. A co hlavně chybělo? Vodáci. Už se těšim na Vodáckej festival do Troje.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: