Jak se léčit na cestách? Dozvíte se v Praze 21. února

Jak se léčit na cestách? Dozvíte se v Praze 21. února

Když pitná voda není pitná – výšková nemoc – jídlo v rozvojových zemích či ukopnutý palec… to je jen pár z výčtu komplikací, které vás na cestách mohou „paralyzovat“. Jak si pomoci sám a udržet se při životě co nejdéle vám přehlednou formou poskytne přednáška o prevenci a samoléčbě na cestách.

Přednáší docent MUDr. Rastislav Maďar, Ph.D., který je aktivním cestovatelem a navštívil více než 80 zemí světa. Jako odborník se specializuje na cestovní a tropickou medicínu. Na toto téma napsal více než 420 vědeckých a odborných publikací. Jako lékař absolvoval několik humanitárních misí do rozvojových krajin a je spolu-zakladatelem Česko-slovenské kliniky, poskytující bezplatnou zdravotnickou pomoc v Nepálu. Na území ČR/SR pracuje jako odborný garant největší sítě očkovacích center.

Kdy: 21. února 2013 v 18 hod.

Kde: Rakouské kulturní fórum v Praze, Jungmannovo náměstí 18, Praha 1 (vstup do budovy od pomníku J. Jungmanna) – www.rkfpraha.cz

Vstup zdarma – rezervace místa možná prostřednictvím formuláře u přednášky na webové stránce www.alpklub.cz

Účastníci přednášky obdrží slevové poukazy do centra Avenier na očkování proti klíšťové encefalitidě na první dvě dávky očkovacího schématu, který platí i na přeočkování a na nákup vybavení značky Ferrino, Petzl, High Point, Singing Rock, Gibon, Asolo, Saltic aj.

Pořádá sdružení Alpský Klub Brno ve spolupráci s časopisem Outdoor Guide.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: