Jak proběhlo slánské mistrovství ČR v boulderingu?

Jak proběhlo slánské mistrovství ČR v boulderingu?

V sobotu 14. září 2013 se na slánském Masarykově náměstí konala významná sportovně-společenská akce – The North Face Mistrovství České republiky v boulderingu. Sledujte sestřih z mistrovství v sobotu 21. září od 9:45 na ČT Sport.

Ve Slaném byly pro závodníky připraveny čtyři lezecké profily, jejichž úspěšné zdolání vyžadovalo – kromě dodržení příslušného časového limitu – od všech zúčastněných především notnou dávku fyzické zdatnosti a téměř akrobatické dovednosti.

Na prvních třech místech se v kategorii žen umístily Nelly Kudrová, Petra Růžičková a Karolina Nevělíková, v kategorii mužů pak uspěli Martin Stráník, Jakub Hlaváček a Marian Šeliga.

Doprovodný program doplňovala vhodně exhibice skupiny Gibbon Czech Nationals 2013. Jednalo se také o Mistrovství ČR v trickline (v akrobacii a skocích na laně). Mistrem ČR v trickline se stal Michal Pírek.

Pořadatelem Mistrovství ČR v boulderingu 2013 byly Český horolezecký svaz a občanské sdružení Lezení do škol.  Generálním partnerem byla firma The North Face, která se specializuje zejména na výrobu oblečení, obuvi a doplňků pro outdoorové aktivity a sport.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: