Jak obléct děti na zimu? Zkuste vrstvení

Jak obléct děti na zimu? Zkuste vrstvení

Nevyrostly vám děti ze všech těch nepromokavých bund, kalhot, rukavic a čepic? Přečtěte si, jak vybavit děti na nadcházející zimní sezónu.

Hannah představuje novou kolekci dětského zimního oblečení plnou prvotřídních materiálů a krásných zářivých barev, abyste prcky ve sněhových závějích nepřehlédli. Protože malí nebo velcí, všichni milovníci zimních radovánek máme stejnou vášeň – vyrazit brzo ráno na svah a užít si nezapomenutelný den venku. Den plný pohody, posouvání hranic a radosti z toho, na co nového si troufneme. Sníh už je blíž, než si myslíte.

První vrstva, druhá vrstva, třetí vrstva

Pokud vás technika vrstvení oblečení zatím minula, vězte, že to je opravdu skvělá vychytávka. Jakmile dětem oblečete správné funkční oblečení, nemusíte se bát, že by jim byla zima nebo vedro. Naučte se správně vrstvit a můžete se těšit na hodiny a hodiny venku na sněhu bez obav, že by děti nastydly. Pak už je nic nezastaví.

  • První vrstva je přímo na těle, odvádí pryč vlhkost a dítě zůstává v suchu.
  • Druhá vrstva zachycuje teplo produkované tělem a udržuje příjemný tepelný komfort.
  • Poslední třetí vrstva chrání před vnějšími vlivy. Je nepromokavá, ale propustná, aby se všechna vlhkost, kterou spodní vrstvy odvádí pryč od těla, mohla odpařovat.

Nepromokavá membrána pro malé polárníky

Všechno to koulování, sjíždění svahu po břiše nebo stavění iglú si žádá to nejlepší oblečení. Spolehněte se na technické parametry, které udrží vaše děti v suchu a pohodlí. Nová vylepšená membrána Resstex 10 000 s vyváženým poměrem nepromokavosti a prodyšnosti se postará o to, aby prckové nebyli mokří ani během té největší lyžovačky, co kdy hory zažily.

Funkční zateplené oblečení, které zahřeje

Zimní bundy a kalhoty se zateplením jsou dnes už samozřejmostí. Vybírat můžete z různých druhů výplní. Kvalitní polyesterové rouno Duratherm má výborné termoizolační vlastnosti, takže se nemusíte bát, že by dětem byla zima, i kdyby nějakou dobu seděly na sněhu. Ono sjet černou sjezdovku, ruku na srdce, to by posadilo na zadek i lecjakého dospělého lyžaře.

Oblečte své děti tak, aby měly veškerý komfort, který potřebují, když vám už po dvacáté potřebují ukázat, jak sjedou ten skokánek. Probuďte v nich lásku ke sněhu, k zimním radovánkám. Stojí na prahu poznávání zimního světa tam venku. Malí dobrodruhové, kteří si zaslouží to nejlepší vybavení, protože jejich výkony nejsou o nic menší než ty naše.

Oblékněte sebe i své ratolesti do kvalitních funkčních kousků na www.hannahoutdoor.com

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: