Jak dopadl MTBO v Klánovickém lese?

Jak dopadl MTBO v Klánovickém lese?

Klánovický les patřil v neděli 20. května cyklistům, kteří si měřili své síly v orientačním cyklistickém závodě. 4. ročník Klánovického MTBO se konal na okraji Prahy za nádherného počasí a v přátelské atmosféře. Jak vše dopadlo? Čtěte dál …

Závod byl součástí „Seriálu tří závodů pro zdraví“

Dospělí závodníci začali vyjíždět na trať v půl jedenáctý a čekalo na ně 18 kontrol, které mohli objet v libovolném pořadí. Velmi záleželo na strategii, jelikož kontroly byli různě ohodnocené a důležité bylo přijet zpět do cíle v časovém limitu – 90 minut. Veliký obdiv zasloužily dvě handbikerky z Černích koní, které se stejně jako loni vydaly na trať a s přehledem objeli několik kontrol. Tradiční účastnice Petra Hurtová dokonce ujela svému doprovodnému týmu.

Prostor dostaly i děti

Na zkrácenou trať se vydaly také děti v doprovodu rodičů, limit měli zkrácený na jednu hodinu a při dojíždění do cíle na nich bylo vidět, že si závod velmi užili. Pro děti do 6 let byl připraven hravý orienťák v přilehlém parčíku, tentokrát bez kola.

Při závěrečném vyhlášení přebírali hodnotné ceny nejlepší závodníci a závodnice z rukou místostarostky Klánovic Ing. Jany Martinové, která tuto akci zaštitovala. V tombole pak mohl vyhrát každý zajímavé ceny od partnerů závodu.

Dalším závodem Seriálu bude velmi prestižní Velká cena města Úval, která se uskuteční 1. 9. v Úvalech u Prahy. Přijeďte a opět můžete očekávat kvalitu, atmosféru a servis, jaký na ostatních závodech jsou jen výjimečně. Informace naleznete na www.triprozdravi.cz.

Za pořadatele se na Vás na další akci těší Tomáš Eisner.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: