Huawei Watch GT 4: nadupané hodinky do hor i do města

Huawei Watch GT 4: nadupané hodinky do hor i do města

Značka Huawei přichází na trh s inovovaným modelem prémiových sportovních hodinek Watch GT 4. Novinka přináší pokročilé funkce zaměřené na zdraví a trénink, přesnější určování polohy a sledování trasy i dlouhou výdrž baterie. To vše v atraktivních designech, které udělají parádu i v civilizaci.

Prémiová řada chytrých hodinek Huawei GT si získala oblibu u uživatelů díky špičkové kvalitě zpracování, množství sportovních režimů a zdravotních funkcí, dlouhé výdrži baterie, ale také nadčasovému designu. Horká novinka Huawei Watch GT 4 posouvá laťku zas o kus výš a přichází s pokročilými funkcemi a špičkovým výkonem ve sledování zdravotních a sportovních aktivit. Díky přesnějšímu měření a profesionálním analýzám se stanou nepostradatelným společníkem při horských dobrodružstvích, ale také přísným trenérem motivujícím k pravidelnému pohybu. Co všechno tahle novinka umí?

Zaujalo nás

  • Dlouhá výdrž baterie je pro milovníky hor jednou z klíčových vlastností u chytrých hodinek. Huawei Watch GT 4 potěší až dvoutýdenní výdrží baterie, čímž překonávají mnoho běžných chytrých hodinek. Přirozeně záleží na intenzitě používání. Oproti předchozí verzi se zkrátila také doba nabíjení, které je bezdrátové.
  • Samozřejmostí je možnost spárovat hodinky se zařízeními iOS i Android, a mít tak přehled o všech notifikacích, přijímat hovory a krátce odpovídat na zprávy pomocí přednastavených rychlých odpovědí.
  • Watch GT 4 nabízí o 30 % přesnější určování polohy ve srovnání s předchozími modely.
  • Pro outdoorové použité potěší nadstandardní odolnost dle mezinárodní normy IP68 s vodotěsností do hloubky 50 metrů.
  • Huawei Watch GT 4 jsou opatřeny špičkovým AMOLED displejem s automatickou regulací jasu a skvělou úrovní kontrastu i sytosti barev.
  • Více než 100 sportovních režimů.
  • Nové funkce pro sledování aktivity a zdraví přináší např. vylepšený algoritmus pro monitorování srdečního tepu a aplikaci pro sledování kalorií.
  • Údaje z hodinek se synchronizují ve vydařené aplikaci Huawei Zdraví, dostupné i v češtině.

TIP: Na oficiálním e-shopu Huawei je možné hodinky zakoupit již od 5 999 Kč dle vybraného modelu. Do 15. října k nim navíc obdržíte sluchátka FreeBuds SE 2 zdarma.

Vylepšené GNSS pro přesné sledování trasy

Huawei Watch GT 4 využívají inteligentní pole satelitní antény, která zvyšuje přesnost signálů GNSS (globální navigační systém), díky čemuž je zajištěna o 30 % přesnější poloha i stabilní spojení při jakémkoliv pohybu, ať už se nacházíte ve městě či v divočině. Díky inovacím dvoupásmového pětisystémového GNSS nabízí hodinky ještě přesnější zaznamenávání tras, tempa či vzdálenosti pro snadnější rozvržení sil na horské túře, ale také pro optimalizaci tréninku. Detailní informace pro horská dobrodružství doplňují ještě barometr a výškoměr.

Nespočet tréninkových režimů

Huawei Watch GT 4 budou ideálním společníkem pro každého milovníka sportu, který si potrpí na sledování svého výkonu a ocení dávku motivace. Stálicí chytrých hodinek Huawei je nepřeberné množství sportovních režimů. Více než 100 jich najdeme i v novince Watch GT 4. Hodinkám nechybí tradiční sportovní režimy, jako je chůze, běh, jízda na kole či plavání. Samozřejmostí jsou i zimní sporty typu lyžování, snowboarding či běh na lyžích nebo oblíbené letní sporty jako volejbal, rafting či surfování. Mezi ty nejnovější patří například fotbal, basketbal či velmi populární padel. Při pravidelném používání tak nabízí hodinky poměrně rozsáhlé statistiky o vašich sportovních aktivitách a zdraví.

Milovníci běhu jistě ocení několik běžeckých kurzů, během kterých vás virtuální trenér nahlas motivuje. Naměřenou sportovní aktivitu si pak uživatelé mohou prohlédnout v podrobném náhledu přímo na hodinkách.

Dokonalý přehled o denních aktivitách, kaloriích i zdraví

Jako motivaci na cestě za zdravím a lepší kondicí přináší Huawei Watch GT 4 vylepšené funkce každodenního sledování Activity Rings, které monitorují spálené kalorie, délku cvičení či aktivitu ve stoje. Nové sledovací výpočty a vizuální prvky poskytují uživatelům komplexní a přesné porozumění denních statistik. Medailový systém navíc uživatele oceňuje za dosažení nových sportovních milníků a rekordů, a motivuje je tak k pravidelné aktivitě.

S cílem poskytnout uživatelům ty nejlepší zdravotní funkce pracuje Huawei na neustálém zlepšování a vývoji vlastních technologií. Inovovaná technologie TruSeenTM 5.5+ nabízí krom snímání srdečního rytmu, krokoměru, měření okysličení krve či teploty pokožky i nové funkce, jako je správa menstruačního cyklu či monitoring dechu během spánku. Technologie TruSleepTM 3.0 uživatelům poskytuje lepší povědomí o spánkových cyklech a spolu s funkcí monitoringu spánku jim napomáhá k úpravě jejich spánkových návyků.

Huawei Watch GT 4 jsou prvními chytrými hodinkami společnosti Huawei, které představují aplikaci pro správu kalorií s názvem Stay Fit. Aplikace využívá zdravotní údaje v reálném čase, čímž uživatelům pomáhá sledovat svůj kalorický příjem a poskytuje jim doporučení, která jsou na míru přizpůsobená jejich potřebám. Hodinky umí také generovat personalizované plány pro hubnutí či nabírání a stanovovat cíle na nadcházející týden.

Horká novinka Huawei Watch GT 4 posouvá laťku zas o kus výš a přichází s pokročilými funkcemi a špičkovým výkonem ve sledování zdravotních a sportovních aktivit.
Horká novinka Huawei Watch GT 4 posouvá laťku zas o kus výš a přichází s pokročilými funkcemi a špičkovým výkonem ve sledování zdravotních a sportovních aktivit.

Povedený design pro každou příležitost

Chytré hodinky Huawei Watch GT 4 oproti předchozím řadám Watch GT sází na ještě větší eleganci a v rámci konceptu Fashion Forward přináší kromě nových funkcí také atraktivní stylový vzhled. Díky nadčasovému designu se hodí k různým stylům a příležitostem, využijete je jak na horskou túru, tak na pracovní schůzku či do divadla.

Dostupné jsou celkem v 7 barevných variantách. Nadšenci do robustnějších hodinek si mohou k 46 mm ciferníku vybrat nadčasový ocelový či hnědý kožený řemínek, případně sportovněji vyhlížející zelený či klasický černý gumový řemínek. Menší model hodinek s velikostí ciferníku 41 mm, který je určený spíše na dámské zápěstí, nabízí dvoubarevný řemínek Piano Key, elegantní zlatý milánský náramek nebo klasický bílý kožený řemínek. Každý uživatel si najde to své, přesně dle svého stylu. Navíc si může hodinky dále personalizovat, například změnou ciferníku. Na výběr jich je z více než 25 000 a jsou volně dostupné v galerii.

Různé varianty provedení hodinek Huawei Watch GT 4
Různé varianty provedení hodinek Huawei Watch GT 4

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: