Hoře Zdar nabízí ceny za více jak 150 000 Kč!

Hoře Zdar nabízí ceny za více jak 150 000 Kč!

Před několika dny odstartovala soutěž Hoře Zdar, ve které mají všichni lezci a lezkyně možnost vyhrát některou z cen v celkové hodnotě více jak 150 000 Kč! Svět outdooru je jedním z mediálních partnerů soutěže a díky tomu vám budeme čas od času na našich stránkách přinášet aktuální informace, novinky, programové detaily nebo třeba i nápovědu jak výhru nalézt.

Před několika dny odstartovala soutěž Hoře Zdar,ve které mají všichni lezci a lezkyně možnost vyhrát některou z cen v celkové hodnotě více jak 150 000 Kč!Svět outdooru je jedním z mediálních partnerů soutěže a díky tomu vám budeme čas od času na našich stránkách přinášet aktuální informace, novinky, programové detaily nebo třeba i nápovědu jak výhru nalézt.

O co v soutěži jde?

Soutěž probíhá od 25.4.2010, kdy byla umístěna první samolepka do vrcholové knížky, až do 20.10.2010, kdy bude ukončena možnost registrace výherců. Do blíže neurčených vrcholových knížek jsou rozmístěny samolepky s unikátními výherními kódy. Samolepku můžete nalézt v jakékoliv oblasti, kde se nachází vrcholová knížka (např. pískovcová věž, ale i vrcholový kříž v Alpách apod.).

Většina samolepek již byla rozmístěna a zbylé se budou rozmísťovat průběžně, dle našich lezeckých výletů až do 15.8.2010. Lezec, který nalezne vrcholovou knížku s výherní samolepkou a provede jako první registraci výherního kódu na webu www.horezdar.cz, se stává výhercem dané ceny. Kdo provede registraci jako druhý až pátý, obdrží cenu útěchy. Tu si bude moci vyzvednout na slavnostním odhalení na MHFF v Teplicích nad Metují. Na tomto festivalu se zároveň dozvíte, kde jsou jaké ceny umístěné a pak už bude záležet jen na vaší rychlosti, kdo si pro cenu vyleze. Každý lezec může provést pouze jednu registraci!

Výherní samolepky vypadají takto:

Ceny do soutěže věnovaly firmy Asolo, Beal, Suunto a Tilak. Celkem je ve skalách rozmístěno zboží v hodnotě více jak
150 000,-Kč
. Mezi cenami jsou například bundy od Tilaku (Raptor, Latok, Mitre, Ogre, Cinto, Bavella, Raven), oblíbené sandále Asolo Scrambler, obuv Asolo Distance nebo Spire, hodinky Suunto Core, Advizor, T6 lana Beal, sedáky, batohy na lano a další.

Seznam cen naleznete na stránkách soutěže, kde naleznete také seznam výherců. Vyhrát může každý!!!
Jako pomoc při hledání je na stránkách www.horezdar.cz připravena diskuze, kde můžete probírat např. kde jste nic nenašli, nebo naopak se pochlubit s hodnotným nálezem. Možná se tam čas od času dozvíte i nějakou tu radu od pořadatelů. Některé zajímavé informace a třeba i nápovědu zveřejníme i na stránkách Světa outdooru.

Přesná pravidla soutěže naleznete zde. Dodržujte pravidla lezení v jednotlivých oblastech!!!
Stáhni si plakát soutěže Hoře zdar (1,4 MB).

Tvůrci soutěže jsou firmy: Asolo, Beal, Suunto, Tilak
Partnery se staly: ČHS, JAMES, Makak, Skalní záchranná služba CHKO Broumovsko a MHFF Teplice nad Metují
Mediálními partnery je: lezec.cz, svetoutdooru.cz, hiking.sk, adrex.cz, radio Beat a radio Magic

© Svět outdooru, květen 2010, PR

Placené odkazy k tomuto článku:
Zde může být váš odkaz! Napište nám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: