Hodinky T-Rex 2, ten nejlepší společník pro outdoorová dobrodružství

Hodinky T-Rex 2, ten nejlepší společník pro outdoorová dobrodružství

Nová vylepšení, ještě delší výdrž baterie a extra přesný navigační systém. To jsou hlavní vlastnosti nového modelu hodinek T-Rex 2, díky kterým jsou skvělým parťákem na všechna outdoorová dobrodružství. Jedná se o hodinky testované v těch nejpřísnějších armádních podmínkách, je u nich tedy jistota, že vás podrží v přírodě ve chvíli, kdy by jiné modely mohly vypovědět službu. Zvládnou extrémní horko, mráz, odolné jsou proti dešti a díky svítivosti displeje sahající až k 1 000 nit je můžete používat pod noční oblohou stejně jako na přímém letním slunci.

Extrémně přesná navigace

Tento model by neměl chybět ve výbavě žádného milovníka outdoorového dobrodružství. Ať už milujete dlouhé túry, lezení do výšek nebo jste spíše vodní živel, právě model T-Rex 2 se hodí do všech těchto prostředí. Bude vám oporou v několika oblastech, první z nich je navigace, která funguje ve spojení s dvoufázovým systémem a pěti satelity. Přesnost lokalizace polohy a rychlost fungování je tedy zaručena. Během svých výletů možná využijete funkci nalezení nejkratší přímé cesty zpět do výchozího bodu, ta se může hodit například při dlouhých túrách nebo při potřebě rychlého návratu.

Pokud holdujete turistice, hikování a dlouhým túrám, určitě vás potěší možnost importu předem vybrané trasy do hodinek. Podle mapy se pak můžete pohybovat s opravdovou přesností, vše je přitom nastavené velmi rychle ve spolupráci s aplikací Zepp App.

Hodinky T-Rex 2 jsou spolehlivým parťákem při mnoha outdoorových aktivitách.

Ultra dlouhá výdrž baterie

Obrovskou výhodou a všude chváleným pozitivem je i baterie hodinek a jejich výdrž. Při běžném používání je stačí nabít jednou za 24 dní, pokud si budete užívat výhod přesné a skvěle nastavené navigace, výdrž baterie se zkrátí na 10 dní, v případě, že je budete užívat v úsporném režimu, stačí je nabít jednou za 45 dní.

Viditelnost displeje vždy a všude

Outdooroví nadšenci jistě ocení i skvělý 1,39 palců velký HD AMOLED displej, který je dobře čitelný v noci i za jasného dne, kdy přímo na displej svítí slunce. Nemusíte se tedy bát, že by vám příliš dobré a slunečné počasí zabránilo v užívání těchto nadupaných hodinek. Pevný pásek o šířce 22 milimetrů zase zajistí, že hodinky budou na zápěstí sedět pevně při všech sportovních a adrenalinových radovánkách. Vrhnout se s nimi můžete i do vody a užívat si plavání či surfování, hodinky jsou totiž odolné až do 10 ATM.

Skvělý pomocník pro sledování zdravotních funkcí

Model T-Rex 2 monitoruje řadu zdravotních funkcí. Analýza dechu, srdečního tepu či saturace kyslíku v krvi je samozřejmostí, hodnoty jsou 24 hodin denně sledovány díky šestidiodovému systému BioTracker. Ti, kdo se vyžívají v lezení, ocení zabudovaný barometrický výškoměr a kompas, díky nimž budete mít neustále přehled o svých výkonech.

Při vývoji nového modelu se firma Amazfit inspirovala přírodou, hodinky proto lze pořídit v několika barevných variantách. V České republice jsou v prodeji od 27. června a vybrat si můžete ze stylových provedení Wild green, Ember black a Astro black & gold. Své T-Rex 2 pořídíte na www.amazfit.cz a ve velkých elektro prodejnách za cenu 5 590 Kč.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: